fbpx
Arka Noego atakuje Ferrariego na Instagramie

Arka Noego publicznie przeprasza Amadeusza [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Arka Noego publicznie przeprasza Amadeusza [AKTUALIZACJA]

Dziś na Instagramie Weroniki pojawił się wpis odnoszący się do jej poprzednich relacji. Uczestniczka programu GOATS napisała w nim, że niepotrzebnie się zdenerwowała i była nakręcana przez inne osoby. W swojej relacji zaznaczyła, że jest wdzięczna Amadeuszowi, że dał jej wygrać bo otrzymane pieniądze może wydać na operację. Na końcu stwierdziła, że z jej strony topór wojenny jest zakopany i przeprasza za zaistniałą sytuację. Sytuacja w tym momencie została obrócona o 180 stopni i chyba nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Możliwe, że zawodniczka wyjaśniła sobie całą sytuację z Amadeuszem i wspólnie doszli do porozumienia w tej sprawie.

Arka Noego atakuje Ferrariego na Instagramie

Konflikt między uczestniczką GOATS a influencerem Amadeuszem Roślikiem, wciąż trwa, a teraz doszło do publicznej konfrontacji na Instagramie. Arka Noego, czyli Weronika, postanowiła ponownie wypowiedzieć się na ten temat, oskarżając Ferrariego o pomówienia, poniżanie i upublicznianie prywatnych rozmów. Weronika podkreśla, że to nie ona pomawia Ferrariego, ale właśnie on ją oskarża i obraża. Chociaż Amadeusz usunął swoje kontrowersyjne wpisy, Arka Noego zaznacza, że informacje umieszczone w sieci nie giną. Kobieta twierdzi również, że Ferrari nie tylko obrażał ją publicznie, ale także ujawnił fragmenty ich prywatnej rozmowy. Weronika zauważa, że te wycinki mogą być wyjęte z kontekstu, co prowadzi do zakrzywienia zdania widzów na jej temat.

Ferrari powinien przeprosić za swoje słowa?

Arka Noego twierdzi, że ani ona, ani jej koleżanka nie skłamały w swoich wypowiedziach na TikToku, a tłumaczenie influencera, że nie odpowiadał jej ze względu na kontakt z innym influencerem, jest nieodpowiednie. Weronika uważa, że Amadeusz powinien był poinformować zarówno ją, jak i jej koleżankę o odwołaniu wspólnie zaplanowanych wakacji. Weronika sugeruje, że słowa Ferrariego były zbyt ostre i że powinien przeprosić za swoje zachowanie. W jej obronie podkreśla, że jedynie zapytała go o pieniądze, które zostały im obiecane po finale programu. Według informacji, Ferrari miał podwoić ich wygraną, ale Weronika wyraźnie zaznacza, że nie żądała dodatkowych pieniędzy ani nie prosiła o pokrycie kosztów operacji. Konflikt pomiędzy Arka Noego a Ferrarim staje się coraz bardziej intensywny i przyciąga uwagę fanów i obserwatorów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!