fbpx
Weronika od Arki Noego

Weronika od Arki Noego

Zawodnik MMA Weronika od Arki Noego

Biogram

Weronika od Arki Noego - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Weronika od Arki Noego - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Weronika od Arki Noego – kim jest?

Weronika jest młodą kobietą, która wzięła udział w programie „Goats”. Zawodnik Fame MMA, czyli Kacper Błoński, miał za zadanie wybrać spośród uczestniczek swoją partnerkę na randkę. Weronika pochodzi z Warszawy i jest znana z miłości do tatuaży. Dziewczyna chętnie dzieliła się z widzami swoimi spostrzeżeniami i emocjami podczas programu.

Weronika od Arki Noego – program Goats

Weronika wzięła udział w programie „Goats” z nadzieją na poznanie nowych ludzi oraz zdobycie popularności. Niestety, nie udało jej się przekonać Kacpra swoją wiedzą biblijną, co przesądziło o tym, że nie dostała się do kolejnego etapu programu. Mimo to, dziewczyna zyskała sporo sympatii wśród widzów, którzy polubili jej oryginalny styl oraz szczerą osobowość.

Weronika – dalsze losy

Po udziale w programie „Goats” Weronika kontynuuje swoje pasje i aktywnie działa na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami swoimi stylizacjami, tatuażami i spostrzeżeniami na temat życia. Dziewczyna nie prowadzi na razie żadnej kariery sportowej ani artystycznej, ale z pewnością pozostanie aktywna na mediach społecznościowych.

Weronika – kariera MMA

Mimo że Weronika nie ma na swoim koncie żadnej walki w MMA, to może pojawić się dla niej szansa na rozpoczęcie kariery w tej dziedzinie. Program goats z pewnością otworzy jej drzwi do dalszej kariery i możliwe, że zobaczymy ją na gali freak fightowej.

Weronika od Arki Noego - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: xxweska

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Weronika od Arki Noego - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Weronika od Arki Noego - Newsy