fbpx
Hala widowiskowo - sportowa w Pile

Hala widowiskowo-sportowa w Pile

0 👤
Pojemność areny

Gale które odbyły się

Żeromskiego 90, 64-920 Piła

Hala widowiskowo – sportowa w Pile – położenie

Hala widowiskowo-sportowa w Pile znajduje się przy ulicy Żeromskiego 90 w dzielnicy Górne na skraju miasta. Jest to nowoczesny obiekt, którego powierzchnia użytkowa wynosi 5989 m². Hala została otwarta w grudniu 2001 roku, a jej projekt wykonała firma Kontur.

Gale sportowe na Hali widowiskowo – sportowej w Pile

Hala widowiskowo-sportowa w Pile jest miejscem organizacji licznych gali i zawodów sportowych. Na pełnowymiarowym boisku o nawierzchni tarketowej rywalizują różne drużyny. W hali organizowane są również inne wydarzenia sportowe, takie jak siatkówka, koszykówka czy tenis stołowy. Ponadto, na trybunach znajduje się miejsce dla 1500 osób, co pozwala na organizację dużych imprez.

Hala widowiskowo – sportowa w Pile – Opinie

Opinie na temat hali widowiskowo-sportowej w Pile są bardzo pozytywne. Wielu sportowców docenia wysokiej jakości boisko oraz dobrą organizację imprez sportowych. Mieszkańcy miasta również chętnie korzystają z hali, a jej lokalizacja na skraju miasta ułatwia dojazd. Hala widowiskowo-sportowa w Pile jest z pewnością jednym z najważniejszych miejsc sportowych w regionie.

Żeromskiego 90, 64-920 Piła

Ciekawe teksty: