fbpx
arena lodowa

Arena Lodowa

0 👤
Pojemność areny

Gale które odbyły się

Strzelecka 24/26, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Arena Lodowa położenie

Arena Lodowa znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim i jest jednym z największych obiektów sportowych w regionie. Oprócz regularnych treningów i zawodów, na Arenie odbywają się również różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, w tym koncerty, pokazy taneczne oraz turnieje sportowe. Co ciekawe Arena ta jest pierwszym polskim obiektem, w którym znajduje się całoroczny tor łyżwiarski.

Wydarzenia na Arenie Lodowej

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na Arenie Lodowej jest gala KSW 81, która przyciągnie liczne grono fanów mieszanych sztuk walki. To wyjątkowa okazja dla miłośników sportów walki, aby zobaczyć walki na żywo, wśród zawodników znajdą się m.in. Mamed Khalidov czy Salahdine Parnasse.

Arena Lodowa Opinie

Opinie o Arenie Lodowej są z reguły bardzo pozytywne. Widzowie chwalą przede wszystkim duży poziom organizacji oraz wygodne miejsca siedzące. Na uwagę zasługuje także fakt, że Arena jest w stanie pomieścić nawet 10000 osób, co sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację dużych imprez sportowych i kulturalnych.

Strzelecka 24/26, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ciekawe teksty: