fbpx
Zbigniew Bartman zadebiutuje w klatce Clout MMA

Zbigniew Bartman zadebiutuje w klatce Clout MMA

Spis treści - Zbigniew Bartman zadebiutuje w klatce Clout MMA

Zbigniew Bartman, czyli legenda polskiej siatkówki, ogłosił zakończenie swojej kariery sportowej i postanowił spróbować swoich sił w zupełnie nowej dziedzinie. Batman zmierzy się w mieszanych sztukach walki. Dołączył do organizacji Clout MMA, która zyskuje coraz większą popularność w świecie sportu i freakfightów. Bartman, ma 36 lat i jest znany ze swoich osiągnięć na boisku siatkarskim, takich jak udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, mistrzostwo Europy i zwycięstwo w Lidze Światowej, zdecydował się na nowe wyzwanie. Po zakończeniu piłkarskiej kariery postanowił założyć rękawice od MMA i zmierzyć się z rywalami w klatce.

Z kim w klatce zadebiutuje Zbigniewa Bartman?

Debiut Zbigniewa Bartmana w Clout MMA zbliża się wielkimi krokami, choć szczegóły dotyczące jego przeciwnika jeszcze nie zostały ujawnione. Fani siatkówki, którzy doskonale znają jego umiejętności sportowe, z niecierpliwością oczekują jego pierwszego występu jako zawodnika MMA. Zbigniew Bartman, jako zawodnik Clout MMA, dołącza do grona innych utalentowanych fighterów organizacji, której założycielami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Bartman ma na swoim koncie wiele sukcesów w siatkówce, a teraz zamierza zdobyć tytuł mistrza również w klatce MMA. Jego decyzja o przejściu do mieszanych sztuk walki wywołała spore poruszenie w świecie sportu. Jego doświadczenie, determinacja i nieustępliwość będą na pewno czynnikami, które wpłyną na jego nową przygodę w klatce MMA. Fani nie mogą się doczekać, by zobaczyć, jak Bartman poradzi sobie w tej nowej dyscyplinie. W oficjalnym oświadczeniu Bartman powiedział:

„Dobra, żarty się skończyły. Koniec odbijania piłki i skakania po boisku. Przyszedł czas założyć rękawice, wejść do klatki i zatańczyć wojowniczy taniec. Dołączam do Clout MMA i zostaję Clout Fighterem. Pierwsze starcie zbliża się wielkimi krokami. Będziecie ze mną? A może przeciwko mnie?! Tak czy inaczej, widzimy się.”

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!