fbpx
Wojciech Kazieczko

Wojciech Kazieczko

Zawodnik MMA Wojciech Kazieczko

Biogram

Wojciech Kazieczko - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wojciech Kazieczko - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wojciech Kazieczko – MMA, kariera w KSW

Wojciech Kazieczko to jeden z najlepszych polskich zawodników MMA, który od wielu lat z powodzeniem rywalizuje w organizacji KSW. Znany jest przede wszystkim ze swojego agresywnego stylu walki oraz nieprzeciętnego umiejętności parterowych.

Kazieczko zadebiutował w KSW w 2022 roku, a już w swoim pierwszym pojedynku zdobył uznanie kibiców, pokonując przez nokaut jednego z czołowych zawodników swojej kategorii wagowej. Od tamtego czasu stoczył wiele innych udanych walk, zdobywając kolejne zwycięstwa i uznanie kibiców.

Wojciech Kazieczko – KickBoxing

Przed rozpoczęciem kariery MMA, Wojciech Kazieczko z powodzeniem rywalizował w kickboxingu, gdzie również zdobywał liczne tytuły i medale. Dzięki swojemu nieprzeciętnemu talentowi oraz ciężkiej pracy, zyskał on uznanie w środowisku sportowym i przyciągnął uwagę trenerów z różnych krajów.

Kazieczko vs Tarchila

Wkrótce Kazieczko postanowił spróbować swoich sił w MMA, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu z kickboxingu, szybko zaczął odnosić spektakularne zwycięstwa i zaskakiwać fanów swoim stylu walki. Porażki doznał w straciu z mołdawianiem Tarchilą choć przeważał przez praktycznie całą walkę.

Mimo że Wojciech Kazieczko skupia się obecnie głównie na karierze MMA, to wciąż bacznie śledzi wydarzenia w świecie kickboxingu i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami tego sportu.

Wojciech Kazieczko - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Kickboxing

Pseudonim: The Predator

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997.05.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wojciech Kazieczko - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wojciech Kazieczko - Newsy