fbpx

Tommy Quinn

Zawodnik MMA Tommy Quinn

Biogram

Tommy Quinn - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tommy Quinn - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tommy Quinn – kim jest?

To irlandzki zawodnik urodzony 4 grudnia 1989 roku w Ballymena. Jego przeszłość sportowa związana była z organizacją Bellator oraz Cage Warriors. Aktualnie jest zawodnikiem federacji KSW. Jego pseudonim to The Roly Poly Kid, a kategoria wiekowa, w jakiej walczy mężczyzna to waga półśrednia. Zawodnik ma za sobą 15 stoczonych walk w tym 9 zwycięstw. Waga mężczyzny to 77 kilo przy wzroście 185 cm.

Tommy Quinn – biografia

Swoje pierwsze kroki w MMA stawiał już w 2008 roku. Pierwsze gale, na jakich występował odbywały się lokalnie w Wielkiej Brytanii. Swoją współpracę z organizacją Cage Warriors podpisał po swoich czterech pierwszych zwycięstwach. Kolejno w 2019 roku podpisał kontrakt z Bellator, gdzie zadebiutował na gali w Newcastle. W 2022 roku Tommy podpisał kontrakt z federacją KSW.

Tommy Quinn – kariera w MMA

Jego pierwsza wygrana walka miała miejsce w 2008 roku. Stoczył on wówczas pojedynek z Darragh O’Conaill i wyszedł z tej walki zwycięsko. Do roku 2012 mężczyzna nie zaliczył żadnej przegranej. Ostatnia walka, jaką stoczył odbyła się na gali KSW 70, Quinn stoczył walkę z Albertem Odzimkowskim, która zakończyła się porażką Tommiego.

Tommy Quinn - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Tommy Quinn - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tommy Quinn - Newsy