fbpx
Tom Breese

Tom Breese

Zawodnik MMA Tom Breese

Biogram

Tom Breese - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Tom Breese - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tom Breese – MMA, kariera w KSW

Tom Breese to angielski zawodnik MMA, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w organizacji KSW. Breese uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników swojego kraju, a jego styl walki wyróżnia się dużą techniką i elastycznością.

W KSW zadebiutował w 2022 roku, ale już w swoim pierwszym pojedynku zaskoczył fanów i przeciwników znakomitą formą, pokonując doświadczonego rivela przez nokaut w pierwszej rundzie. Od tamtego czasu Breese stoczył kilka innych udanych walk, zyskując coraz większe uznanie w środowisku MMA.

Tom Breese – skąd pochodzi?

Tom Breese urodził się i wychował w Birmingham, w Anglii. To właśnie tam zaczął swoją przygodę z MMA, trenując pod okiem doświadczonych trenerów i coraz bardziej rozwijając swoje umiejętności.

Tom Breese – UFC

Po wielu latach ciężkiej pracy i walki, Breese zyskał uznanie na całej angielskiej scenie MMA, co zaowocowało jego debiutem w jednej z największych organizacji na świecie – UFC. Po kilku udanych walkach w tej organizacji, Breese postanowił zmienić otoczenie i przenieść się do KSW, gdzie liczy na jeszcze większe sukcesy.

Tom Breese vs Damian Janikowski – zwycięstwo przez gilotynę

Jednym z najbardziej pamiętnych pojedynków w karierze Toma Breese’a w KSW był jego starcie z Damianem Janikowskim. Janikowski, który wcześniej odnosił wiele spektakularnych zwycięstw, uważany był za faworyta tej walki, ale Breese postanowił udowodnić, że jest lepszy.

Walka ta była bardzo zacięta i pełna emocji, ale w końcu to Breese zdołał zdobyć przewagę i doprowadzić Janikowskiego do kluczowej pozycji. Zastosował on wtedy doskonałą technikę gilotyny, która szybko i skutecznie położyła na desce Polaka, zapewniając Breese’owi kolejne spektakularne zwycięstwo.

Tom Breese - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.09.26

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Anglia

Tom Breese - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:16

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tom Breese - Newsy