fbpx
Sławomir Bielski

Sławomir Bielski

Zawodnik MMA Sławomir Bielski

Biogram

Sławomir Bielski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Sławomir Bielski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sławomir Bielski – kim jest?

Sławomir Bielski to jedna z czołowych postaci w polskim świecie MMA i wspólnik związany z federacją High League. Jego zaangażowanie w rozwój tej dyscypliny sportu oraz wsparcie dla różnych osób związanych z polskim MMA są nieocenione. Pomimo niedawnych sankcji nałożonych na federację High League, Bielski nie przestaje aktywnie działać w świecie MMA.

Sławomir Bielski – żona

Sportowe zamiłowanie Sławomira Bielskiego jest niezaprzeczalne. Od lat wspólnie z żoną angażuje się w świat polskiego MMA, oferując wsparcie i inspirację dla wielu osób związanych z tą dyscypliną. Ich miłość do sportu jest niezwykle widoczna, a ich działania na rzecz rozwoju i popularyzacji polskiego MMA są zauważalne.

Sławomir Bielski – catering

Warto również wspomnieć, że Sławomir Bielski i jego żona prowadzili catering o nazwie „Kredens Smaku”. To właśnie od cateringu rozpoczeła się ich przygoda ze sportami walki. Ich zaangażowanie w różne sfery życia jest zauważalne i świadczy o ich wszechstronności.

Sławomir Bielski – High League

Mimo że federacja High League, z którą Sławomir Bielski jest powiązany, została poddana sankcjom, to nie przeszkadza to mu w dalszym aktywnym działaniu. Niezależnie od trudności, Sławomir Bielski dąży do rozwoju polskiego MMA i wspiera talentowane osoby, które chcą zaistnieć w tej dyscyplinie.

Sławomir Bielski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bielski

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Sławomir Bielski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sławomir Bielski - Newsy