fbpx
Walka Rafonixa z Magicalem? - Ile proponowano za walkę?

Walka Rafonixa z Danielem Magicalem? – Ile proponowano za walkę?

Spis treści - Walka Rafonixa z Danielem Magicalem? – Ile proponowano za walkę?

Ostatnie wydarzenia w świecie MMA i influencerów budzą coraz większe zainteresowanie, a szczególnie pojedynek Magical kontra Rafonix. Walka ta jest jednym z najbardziej oczekiwanych starć w świecie Freak Fight. Po dołączeniu Magicala do federacji organizowanej przez Chaplin i Peszko, fani zastanawiają się, czy dojdzie do starcia między nim a Rafonixem. Daniel Magical od samego początku swojej przygody z Clout MMA wyzwalał do walki znane postaci ze świata influencerów, lecz pojedynek z Rafonixem zawsze wydawał się być najbardziej emocjonujący. Ostatnio doszło do ważnej rozmowy na temat potencjalnej walki między Magicaliem a Rafonixem.

Pół miliona za walkę z Danielem Magicalem?

Magical wyzwał Rafonixa publicznie, ale ten wydawał się niechętny do przyjęcia wyzwania. Jak donosi Magical, Rafonix zażądał astronomicznej kwoty – pół miliona za pojedynek. W rozmowie na temat tego tematu, Daniel Magical powiedział:

„Dlaczego Rafonix, który oczywiście wyśmiał tę propozycję? Ponieważ chciał pół miliona za walkę, czyli no wiadomo, że nigdy by tyle za walkę nie dostał. Czyli są dwa powody – albo jest zachłanny na pieniądze albo po prostu chciał za dużą kwotę, bo się boi.”

W tej chwili mamy jednak tylko jedną stronę historii, gdyż Rafonix jeszcze publicznie się nie wypowiedział na ten temat. Nie ma pewności, czy faktycznie była rozmowa na temat walki, ani czy kwota podana przez Daniela Magica jest realna. Jednak konflikt między tymi dwoma postaciami nabiera tempa, co z pewnością sprawi, że fani będą wyczekiwać dalszych rozwinięć tej sytuacji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!