fbpx
Quebo

Quebo

Zawodnik MMA Quebo

Biogram

Quebo - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Quebo - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Quebonafide?

Polski raper, piosenkarz i autor tekstów, znany także jako Kuba Grabowski, urodził się 7 lipca 1991 roku w Ciechanowie. To artysta, który zdobył ogromną popularność w polskim środowisku muzycznym i stał się jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce.

Quebonafide – Kariera Muzyczna

Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2008 roku, gdy był częścią duetu Yochimu, w którym tworzył muzykę z Fuso. Razem wydali trzy albumy pod nazwą Yochimu: „Pierwsze cięcie,” „Drugie cięcie,” oraz „Flow witam.” Quebonafide zdobywał także rozpoznawalność w polskim środowisku hip-hopowym poprzez swoje udział w bitwach freestylowych i wygrywanie takich konkursów jak Bitwa o Koniec Świata czy Wielka Bitwa Warszawska.

Quebonafide – SB Maffiją

Jednak prawdziwą sławę zdobył w 2013 roku, kiedy wydał mixtape o nazwie „Eklektyka.” To wydawnictwo przyniosło mu dużą rozpoznawalność i pozwoliło na zaproszenia na trasy koncertowe, które Quebonafide grał razem z SB Maffiją.

Quebonafide – Solowy album

Następnie Quebonafide wydał solowy album „Ezoteryka” w 2015 roku, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Album zdobył status złotej płyty i zapoczątkował dalszą karierę rapera. Kolejne albumy, takie jak „Egzotyka” i „Romantic Psycho,” odniosły podobne sukcesy, osiągając statusy platynowych i podwójnie platynowych płyt.

Quebonafide – Taconafide

Razem z raperem Taco Hemingwayem Quebonafide tworzył duet Taconafide. Ich wspólny album „Soma 0,5 mg” rozszedł się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy i zdobył status platynowej płyty. Współpraca ta przyniosła im ogromną popularność i została zakończona spektakularnym koncertem na festiwalu Open’er w Gdyni, na którym zgromadzili kilkudziesięciotysięczną publiczność.

Quebonafide – Cele charytatywne

Poza muzyką Quebonafide angażuje się także w działalność społeczną. Przekazywał swoje zarobki na cele charytatywne, wspierając schroniska dla zwierząt, placówki edukacyjne i szpitale. Jest także autorem książki opisującej swoje podróże do 70 krajów, które odbył podczas prac nad albumem „Egzotyka.”

Quebonafide

Quebonafide to artysta, który nie tylko odnosi sukcesy w muzyce, ale także wykorzystuje swoją popularność do pomagania innym i promowania wartości społecznych. Jego historia to przykład determinacji i talentu, które mogą przekształcić się w wielką karierę i pozytywny wpływ na społeczeństwo.

Quebo - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Move Federation

Styl bazowy: Piłka nożna

Pseudonim: Quebonafide

Data urodzenia (ile ma lat?): 7 lipca 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ciechanów

Quebo - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Quebo - Newsy