fbpx
Paulina Hornik odnosi zwycięstwo w rozprawie z Prime Show MMA

Paulina Hornik odnosi zwycięstwo w rozprawie z Prime Show MMA

Spis treści - Paulina Hornik odnosi zwycięstwo w rozprawie z Prime Show MMA

Paulina Hornik, znana polska zawodniczka MMA, właśnie odniosła bardzo ważne zwycięstwo. Jakiś czas temu opublikowała film, w którym przedstawiła swoje zarzuty wobec federacji Prime Show MMA, której twarzą jest Don Kasjo. Wraz z innymi zawodnikami federacji, Paulina zaczęła słyszeć niepokojące plotki o braku wypłaty wynagrodzenia przez organizację. Niestety, jak się okazało, Hornik również doświadczyła tego problemu. Wbrew trudnościom, jakie napotkała w związku z Prime Show MMA, Paulina postanowiła podjąć działania prawne i wnieść sprawę do sądu. Jej decyzja była wynikiem niestosowania się przez federację do zawartych umów oraz nałożenia na nią kar niezgodnych z wcześniej ustalonymi warunkami.

Hornik chwali się wygraną rozprawą na Twitterze

Dzięki jej determinacji i zaangażowaniu, Paulina Hornik teraz może ogłosić, że wygrała pierwszą rozprawę przeciwko Prime Show MMA. Ogłoszenie to opublikowała na swoim koncie na Twitterze, gdzie napisała:

 „Wygrałam pierwszą sprawę z Prime ?. Do osób, które życzyły mi źle i mówiły, że to ja jestem głupia i złamałam umowę, c*** wam w ?!”

Zwycięstwo Pauliny postanowili skomentować widzowie, którzy zarzucili jej głupotę ze względu na samo podjęcie się walki w tak kontrowersyjnej federacji. Finalnie jednak Paulina przyznaje się do błedu i nie będzie już popełniać takich błędów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!