fbpx
Stanowski robi karierę w Bollywood - parodia Natalii Janoszek

Stanowski robi karierę w Bollywood – parodia Natalii Janoszek

Spis treści - Stanowski robi karierę w Bollywood – parodia Natalii Janoszek

Krzysztof Stanowski, popularny dziennikarz i osobowość medialna, postanowił wykorzystać swoje poczucie humoru i stworzyć parodię kariery Natalii Janoszek w Bollywood. W zwiastunie fikcyjnego „hitu” filmowego, w którym udział wzięli również Cezary Pazura i Sebastian Fabijański, Stanowski przez kilka dni udawał gwiazdę indyjskiego kina. Wszystko to aby wyśmiać wątpliwą jego zdaniem karierę Natalii Janoszek, celebrytki twierdzącej, że osiągnęła sukces w Bollywood. W swoim programie „Dziennikarskie zero” na Kanale Sportowym, Krzysztof Stanowski dokładnie opisał, że Janoszek niezasłużenie funkcjonuje jako gwiazda bollywoodzkiego kina. To wywołało zdecydowaną reakcję Janoszek, która zapowiedziała podjęcie kroków prawnych przeciwko Stanowskiemu, zarzucając mu oszczerstwa i pomówienia.

Stanowski pokazuje swoją karierę w Bollywood

Aby udowodnić swoje stanowisko, Stanowski udał się do Indii, gdzie relacjonował doświadczenia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Opowiadał o swoich wizytach w Indyjskim programie „Tańca z gwiazdami” i otrzymaniu nagrody indyjskiego Lwa za wyprodukowany film. Nagrodę miał otrzymać za film, który rzekomo obejrzało już kilkanaście milionów widzów, choć tak naprawdę dopiero zaczyna swoją karierę w tym kraju. Stanowski pokazywał także luksusowy tryb życia, który jakoby prowadzi jako gwiazda Bollywood. Dodatkowo, założył konto na Instagramie o nazwie „khris_stan_khan_bollywood”, które w ciągu kilku dni zdobyło 80 tysięcy obserwujących.

Zwiastun Bollywoodzkiego filmu Stanowskiego z udziałem Pazury i Fabijańskiego

W niedzielę pojawił się krótki zwiastun rzekomego bollywoodzkiego hitu pt. „Chicken Curry Love”, który parodiował stylizację superprodukcji kina akcji. Film zawierał typowe dla tego gatunku elementy, takie jak narkotyki, broń, pościgi i miłość. Cezary Pazura i Sebastian Fabijański wystąpili gościnnie, a główną rolę odegrał właśnie Stanowski. Krzysztof Stanowski zapowiedział, że niedługo pojawi się materiał przygotowany przez indyjską telewizję, w którym opowie więcej o swoich doświadczeniach. W ostatni piątek Stanowski poinformował, że Sąd Okręgowy w Warszawie, w związku z powództwem Natalii Janoszek, nakazał mu i Kanałowi Sportowemu zaprzestanie publikacji twierdzeń o tym, że celebrytka oszukuje odbiorców i kreuje swoją karierę. Stanowski jednak nie zamierza zaniechać swoich działań i obiecuje ujawnienie faktów dotyczących rzekomej kariery Janoszek.

Materiał przedstawiający prawdę o Natalii Janoszek

Po powrocie Stanowski oświadczył, że wkrótce ukaże się materiał przedstawiający prawdę na temat Janoszek, którą zdobył podczas pobytu w Mumbaju. Niezależnie od opinii Janoszek, Stanowski upiera się przy tym, że jej rzekoma kariera w tamtejszym kinie jest jeszcze mniej korzystna niż zakładał wcześniej. Kontrowersje wokół parodii Stanowskiego wywołały burzę w mediach społecznościowych. Natalia Janoszek, w odpowiedzi na kontrowersje, zapowiedziała, że podejmie dalsze kroki prawne w celu obrony swojego dobrego imienia.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!