fbpx

Izu Ugonoh

Zawodnik MMA Izu Ugonoh

Biogram

Izu Ugonoh - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Izu Ugonoh - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Izu Ugonoh – kim jest?

Jego pełne imię i nazwisko to Izuagbe „Izu“ Ugonoh. Urodzony 2 listopada 1986 roku w Sczecinie. Mężczyzna pochodzi z Nigerii, a jego pseudonim to Izu. Ugonoh ma podwójne obywatelstwo Polskie i Nigeryjskie. Walczy w kategorii ciężkiej. Liczba walk, jakie stoczył to 20 w tym 18 zwycięstw. Jest mistrzem Europy i świata amatorów w formule K-1.

Izu Ugonoh – biografia

Mężczyzna urodził się i został wychowany w Polsce. Jego rodzice początkowo przyjechali do Polski na studia. Izu ma cztery siostry, a jedna z nich to popularna Osi, która zwyciężyła w 4 edycji programu Top Model. Jako mały chłopiec brał udział w programie od przedszkola do Opola. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. W 2016 wziął udział w programie Dancing with the Stars, natomiast odpadł w 8 odcinku i tym samym zajął 5 miejsce. Zdobył złoty medal na mistrzostwach świata w kick-boxingu oraz formule K-1 Rules. Rok później został mistrzem Europy w tej samej formule. Jego kariera bokserska zaczęła się w 2010 roku podczas gali boksu w Legionowie. Finalnie jego ostatnią walkę w boksie mogliśmy oglądać w 2019 roku, gdzie zmierzył się z Łukaszem Różalskim.

Izu Ugonoh – kariera w MMA

Po swojej ostatniej porażce w boksie mężczyzna zapowiedział swój występ w formule MMA. Podpisał kontrakt z federacją KSW i zadebiutował podczas jednej z walk wieczoru. Był to bardzo udany występ, a mężczyzna wygrał za sprawą nokautu. Na tę chwilę zawodnik ma na swoim koncie rekord 1-2, jeśli chodzi o MMA. Po bardzo udanym debiucie zaliczył dwie porażki w walce.

Izu Ugonoh - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Izu Ugonoh - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Izu Ugonoh - Newsy