fbpx
Bartłomiej Balboa Domalik

Bartłomiej Balboa Domalik

Zawodnik MMA Bartłomiej Balboa Domalik

Biogram

Bartłomiej Balboa Domalik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Bartłomiej Balboa Domalik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Bartłomiej „Balboa” Domalik?

Bartłomiej Domalik, znany również jako „Balboa”, to postać, której historia w świecie sportów walki przywodzi na myśl najbardziej ekscytujące momenty ringu. Jego imponujące osiągnięcia, zarówno w kick-boxingu, jak i boksie na gołe pięści, uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych fighterów na polskiej scenie.

Bartłomiej „Balboa” Domalik – dzieciństwo

Urodzony 27 lutego 1994 roku w Spytkowicach, Bartłomiej nie od razu odkrył swoją pasję do sportów walki. W młodości grał w piłkę nożną i jeździł na rowerze, a dopiero w wieku 18 lat zetknął się z kick-boxingiem. To od siostry dostał swój pierwszy worek bokserski i rękawice, co zapoczątkowało niezwykłą podróż w świat walk na gołe pięści.

Bartłomiej Domalik – Kick-Boxingu

Domalik zdobył szereg imponujących osiągnięć w kick-boxingu, zwłaszcza w formule low kick. Jako dwukrotny Mistrz Polski w tej kategorii z lat 2017 i 2018, reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy. Jego dynamiczny styl walki zyskał uznanie, a zwycięstwo w trzecim turnieju Gromda było tylko jednym z wielu punktów zwrotnych.

Bartłomiej Domalik – walki na gołe pięści

Bartłomiej Domalik nie ograniczał się jedynie do kick-boxingu. Jego debiut w boksie na gołe pięści podczas gali Gromda 5 był spektakularny. Zwycięstwo w trzecim numerowanym turnieju Gromdy, gdzie stoczył trzy zwycięskie walki, ugruntowało go jako poważnego gracza w tej formule. Wygrywając wielki finał, zdobył nie tylko szacunek, ale także pokaźną nagrodę finansową.

Bartłomiej Domalik – mistrz Gromdy

Od 10 czerwca 2022 roku Bartłomiej Domalik może poszczycić się tytułem międzynarodowego mistrza Gromda. Jego walka z Anglikiem Markiem „The Hand of” Godbeerem, zakończona zwycięstwem przez TKO w drugiej rundzie, była historycznym momentem, uczyniła go pierwszym mistrzem Gromda w historii.

Bartłomiej Domalik – Don Diego

Mimo, że żadna kariera sportowa nie jest pozbawiona wyzwań, to Balboa udowadnia, że prawdziwa siła tkwi w powrocie po porażce. Po pierwszej porażce w maju 2023 roku przeciwko Mateuszowi „Don Diego” Kubiszynowi, Domalik szybko ogłosił swój powrót, gotów na nowe wyzwania.

Bartłomiej Domalik – klub

Obecnie trenujący w klubie Jarosz Fight Club w Rabce-Zdroju, pod okiem doświadczonego trenera Łukasza Jarosza, Domalik nieustannie doskonali swoje umiejętności. Jego determinacja, połączona z profesjonalnym wsparciem, sprawia, że jest gotowy na najbardziej wymagające pojedynki.

Bartłomiej Domalik

Bartłomiej „Balboa” Domalik to nie tylko fighter z imponującym rekordem zwycięstw. To również człowiek, który reprezentuje siłę, wytrwałość i nieustanny rozwój. Jego walki to nie tylko widowisko dla fanów sportów walki, ale także inspiracja dla tych, którzy dążą do osiągnięcia swoich celów. Jego historia jest jednym z najlepszych przykładów tego, jak determinacja może przekształcić zwykłego człowieka w mistrza.

Bartłomiej Balboa Domalik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Gołe pięści

Pseudonim: Balboa

Data urodzenia (ile ma lat?): 27 lutego 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Spytkowice

Bartłomiej Balboa Domalik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bartłomiej Balboa Domalik - Newsy