fbpx
Zapowiedź Walki Łukasza Parobca z Mateuszem Kubiszynem na GROMDA 15!

Zapowiedź Walki Łukasza Parobca z Mateuszem Kubiszynem na GROMDA 15!

Spis treści - Zapowiedź Walki Łukasza Parobca z Mateuszem Kubiszynem na GROMDA 15!

Grudniowa gala GROMDA 15 szykuje się na spektakularne wydarzenie, które może zapisać się w historii federacji jako jedna z najlepszych. Karta walk obiecuje widowiskowe pojedynki, a szczególnie emocjonujący zapowiada się main event wieczoru. W jednym z kluczowych starć tego wydarzenia zmierzą się doświadczeni wojownicy, Vasyl Halych, Bartłomiej Domalik, i „Capo”. Dodatkowo, debiutują zawodnicy, m.in. Dominik Owsiany i „Rambo”, a także pierwszy raz na ringu pojawi się „Popek”. Jednak najważniejszym momentem gali będzie z pewnością starcie pomiędzy Mateuszem Kubiszynem a Łukaszem Parobcem.

Goat vs. Don Diego – Zacięte starcie na gali Gromda 15!

Federacja GROMDA już opublikowała mocną zapowiedź walki, w której obaj zawodnicy wyrazili swoje oczekiwania. Kubiszyn, znany jako „Don Diego”, podkreślił, że nie da się znokautować, jednocześnie doceniając niezwykłą wytrzymałość swojego rywala. Mocne słowa padły zwłaszcza w kontekście nieśmiertelności Goata, co sugeruje, że starcie to może być niezwykle zacięte i trwać do samego końca nieograniczonej czasowo rundy.

„Dobre strony Goata to nieustępliwość, mocny charakter i nieśmiertelność. Nawet w walce z Balboą, kiedy była ta piąta runda i był kolejny raz liczony, on nie upadł, nie stracił przytomności. On miał odebraną wolę walki. To jest naprawdę mocny gość.” – powiedział Kubiszyn.

Warto więc być gotowym na widowiskową bitwę, która być może rozstrzygnie się w emocjonujący sposób dopiero w ostatnich momentach pojedynku. GROMDA 15 obiecuje zaoferować fanom MMA niezapomniane chwile sportowego widowiska.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!