fbpx
Albert Odzimkowski

Albert Odzimkowski

Zawodnik MMA Albert Odzimkowski

Biogram

Albert Odzimkowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Albert Odzimkowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Albert Odzimkowski – kim jest?

Jest zawodnikiem mieszanych sportów walki. Albert pochodzi z Radomia i urodził się w 1988 roku. Jego pseudonim, którym posługuje się w swoim rodzinnym mieście to „złoty”. Zawodnik cieszy się bardzo dużą sympatią, ze strony swoich widzów i możemy zauważyć duże wsparcie z ich strony. Zawodnik na swoich profilach społecznościowych pokazuje zarówno swoją partnerkę, jak i dziecko. Możemy tam również znaleźć zdjęcia i relacje z przygotowań do walki.

Albert Odzimkowski – biografia

Okazuje się, że zawodnik swoją karierę ze sportem zaczął już jako nastolatek. Trenował on judo, a swoje sparingi musiał przerwać za sprawą kontuzji. Po tej przymusowej przerwie zmienił dyscyplinę, którą trenował i poszedł w boks. Odzimkowski, zanim trafił federacji KSW próbował swoich sił w innych organizacjach. Mogliśmy zobaczyć go na na Fight Exclusive Night, Armia Fight Night oraz Pro MMA Challenge. Jeśli chodzi o walki jest bardzo zacięty i lubi kończyć je przed czasem.

Albert Odzimkowski – kariera w MMA

Bilans walk Alberta ro 6 przegranych oraz 12 wygranych pojedynków. Jego pierwsza walka miała miejsce w 2010 roku, zmierzył się w niej z Rafałem Nowasielskim. Był to zdecydowanie udany debiut, ponieważ mężczyzna wygrał ten pojedynek. Kolejne walki stoczone przez mężczyznę to pasma zwycięstw, na swoim koncie zanotował 7 wygranych walk z rzędu. Pierwsza jego przegrana miała miejsce w 2014 roku, w pojedynku z Mickaelem Lebout. Jego aktualny rekord to 12-6-0.

Albert Odzimkowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: judo, boks

Pseudonim: Dzik

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988.01.01

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Radom, Polska

Albert Odzimkowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:14

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Albert Odzimkowski - Newsy