fbpx
Z kim zawalczy Amadeusz Ferrari?

Z kim zawalczy Amadeusz Ferrari?

Spis treści - Z kim zawalczy Amadeusz Ferrari?

Zusje na jednym ze swoich wywiadów wspomniała, że do Amadeusza ustawiają się ogromne kolejki i wszyscy są chętni, aby zmierzyć się z nim w oktagonie. Czyżby zawodnicy uważali go za aż tak słabego? Czym może liczą na ciekawe zestawienie podczas gali? Jedno jest pewne Amadeusz to bardzo barwna postać, która przyciąga widzów, jak magnes i wie co zrobić, aby było o nim głośno. Ostatnio przez jego związek z równie specyficzną i ciekawą Zusje zdobył sporo nowych obserwatorów, którzy są ciekawi jak potoczy się ta znajomość.

Ferrari kontra Scarface

Przez związek Amadeusza z Zusje mamy kolejne zestawienie, jeśli chodzi o walki. Ferrari, broniąc swojej kobiety nie wypowiadał się zbyt dobrze o jej byłym chłopaku Bombie i zachowywał się wobec niego niegrzecznie. Podczas gali High League 3 doszło między nimi do niemiłego spotkania. Mianowicie Scarface wypowiada się w wywiadach, że Amadeusz razem ze swoimi znajomymi rzucił się na niego, a ten w formie obrony zaczął rzucać w niego krzesłami. Przy kolejnym starciu, gdzie nie było już kumpli Amadeusza, Bomba twierdzi, że ten uciekł przed nim do łazienki i Zusje musiała go bronić. Amadeusz jednak dementuje słowa Bomby i twierdzi, że to on pierwszy go zaczepił. Takie zestawienie byłoby bardzo ciekawe i na pewno przyniosłoby widzom wiele emocji. Jednak Zusje podczas wywiadów zarzekała się, że do takiej walki nie dojdzie, a Amadeusz jej nie przyjmie. Boxdel zapytany o takie starcie w federacji Fame oznajmił, że nie chce Scarface w swojej federacji.

Ferrari kontra Alanik

Między mężczyznami jest dużo złej krwi, a wszystko zaczęło się od tego, że Alanik podczas afery maczetowej zarzucił Ferrariemu, że sam jest sobie winny i zaczepia wszystkich na imprezach. Alanik na wywiadach wyjaśniał, że proponowano im już walkę, i to za duże pieniądze, jednakże Amadeusz odmówił pojedynku. Alan twierdzi, że ten się go najzwyczajniej obawia. Po ostatnich rundkach, w których uczestniczył Kwieciński, Amadeusz wyzwał go na starcie bez kamer. Alanik stwierdził, że Roślik jest niepoważny i chce z nim walczyć, wiedząc, że ma walkę w następnym tygodniu. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy ten konflikt przeniesie się do klatki oktagonu, czy zostanie rozwiązany poza kamerami.

Ferrari kontra Polak

Ferrari i Polak od wielu lat prowadzą zaciekły spór, mimo że stoczyli już wiele walk nadal jest między nimi nieprzyjemna atmosfera. Podczas ostatniej walki w oktagonie to Polak okazał się zwycięzcą pomimo faktu, że walka była bardzo zacięta. Jesteśmy pewni, że Ferrari tak tego nie zostawi i z pewnością zobaczymy ich razem w oktagonie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!