fbpx
Wardęga komentuje sukces sprzedaży Clout MMA 2!

Wardęga komentuje sukces sprzedaży Clout MMA 2!

Spis treści - Wardęga komentuje sukces sprzedaży Clout MMA 2!

Clout MMA 2 okazało się strzałem w dziesiątkę, przynosząc nie tylko emocjonujące walki i kontrowersje, ale także zaskakujący sukces pod względem sprzedaży. To wydarzenie na polskiej scenie freak fightów przyciągnęło uwagę fanów, a osobą, która z dużym entuzjazmem podzielił się informacją na temat znakomitej sprzedaży gali, jest popularny youtuber, Wardęga. Podczas jednej ze swoich transmisji na żywo, Wardęga nie krył zdziwienia z wyników, jakie osiągnęło Clout MMA 2. Odezwał się w sprawie wyników osiągniętych za pośrednictwem platformy PPV. Okazało się, że zakontraktowanie Gohy Magical, znanej patoinfluencerki, przyniosło duże efekty.

@loterki

Live na kanale wataha- krulestwo. https://www.youtube.com/live/yPfGtzBQZRg?si=PYQrw2QLfGl6aQeR #wardega #cloutmma #ppv #wataha

♬ dźwięk oryginalny – Loterki

Clout MMA zagrożeniem dla federacji Fame MMA?

Słynny youtuber przyznał, że mimo problemów technicznych związanych z płatnościami za transmisję, gala odniosła wielki sukces pod względem frekwencji. Wardęga podkreślił, że sprzedaż wyniosła według nieoficjalnych danych w granicach 300-400 tysięcy, co jest zdecydowanie wynikiem imponującym, biorąc pod uwagę, że federacja nie działa długo na rynku. Warto również wspomnieć, że takie osiągnięcia stawiają federację Fame MMA w trudnej sytuacji. To właśnie Fame MMA przez wiele lat była dominującym graczem na rynku freak fightów w Polsce. Jednak sukces Clout MMA 2 i pozyskanie takiego grona widzów może być zagrożeniem dla konkurencyjnej federacji. Dlatego też ciekawym zagadnieniem jest, w jaki sposób Fame MMA zareaguje na sukces konkurencji oraz jaki będzie ich kolejny ruch na arenie polskich freak fightów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!