fbpx
UFC Las Vegas 60

UFC VEGAS 60 – typy

Spis treści - UFC VEGAS 60 – typy

Po bardzo mocnym UFC 279, Dana White nieco luzuje poziom napięcia. W Las Vegas zapowiada się o wiele spokojniej. Nie będzie szalonego Chimaeva, ani jednego z najmocniejszych graczy Nate’a Diaza. Walka wieczoru to pojedynek Sandhagen vs. Song. Gala rozpocznie się już w sobotni wieczór w siedzibie UFC Apex. Kolejna gala UFC Fight Night będzie transmitowana na antenie Polsatu Sport. Gotowi na UFC Vegas 60? Typy na to sportowe widowiskowo prezentujemy poniżej.

Nasze typy – UFC VEGAS 60

Walka wieczoru zakontraktowana w limicie do 61,2 kg powinno dostarczyć fanom MMA dużych emocji. Cory Sandhagen podejmie Yadonga Songa w main evencie gali w Las Vegas. Wszystkie gale odbędą się w dobrze znanym UFC Apex. Miejsce to kojarzy się głównie z czasem pandemicznych, a dla Polaków może być dobrą wspominką świetnych występów Mateusza Gamrota (wygrane z Ferreirą i Stephensem). Nasze typy na UFC Vegas 60!

61,2 kg: Cory Sandhagen (14-4) vs. Yadong Song (19-6-1)

Walka wieczoru zapowiada się emocjonująco. Cory Sandhagen przegrał swoje dwie ostatnie walki, lecz nie były to walki z byle kim. T.J. Dillashaw i Petr Yan wygrywali swoje pojedynki po ciężkich bojach a Cory przegrał dwukrotnie przez decyzję sędziów. Yadong “Kung Fu Kid” Song jest na fali wznoszącej i przystępuje do pojedynku po trzech wygranych z rzędu. Faworytem jest numer 4 w rankingu UFC – Cory Sandhagen.

Nasz typ: zwycięstwo Cory Sandhagen.

83,9 kg: Chidi Njokuani (22-7) vs. Gregory Rodrigues (12-4)

Pojedynek może potoczyć się bardzo różnie. Faworytem wydaje się być Amerykanin, który po 4 wygranych chce przypieczętować swoja passę na Brazylijczyku. Panowie prezentują podobny poziom, więc będzie to wyrównana walka.

Nasz typ: zwycięstwo Chidi Njokuani.

65,8 kg: Andre Fili (21-9) vs. Bill Algeo (16-6)

Ostatnie pojedynki w wykonaniu Andre FIli nie były najlepsze. W ostatnich pięciu pojedynkach wygrywał tylko raz, a trzykrotnie przegrywał, a jedna walka zakończyła się werdyktem NC. W tym pojedynku, powinien poradzić sobie z mniej doświadczonym Billem Algeo.

Nasz typ: zwycięstwo Andre Fili.

83,9 kg: Alen Amedovski (8-3) vs. Joseph Pyfer (9-2)

Mołdawianin jest skazywany na porażkę przez debiutującego w UFC Josepha Pyfera. Niesamowite wejście w DWCS i TKO w drugiej rundzie pozwoliło na debiut w największej organizacji na świecie. 

Nasz typ: zwycięstwo Joseph Pyfer.

120,2 kg: Tanner Boser (20-8-1) vs. Rodrigo Nascimento (8-1)

Waga królewska zawsze może przynieść niespodziewane rezultaty, lecz w tym pojedynku faworytem jest doświadczony Kanadyjczyk. Brazylijczyk w swoich pojedynkach nigdy nie dotrwał do werdyktu sędziów, wygrywał lub przegrywał przed czasem.

Nasz typ: zwycięstwo Tanner Boser.

83,9 kg: Anthony Hernandez (9-2) vs. Marc-André Barriault (14-5)

Faworytem pojedynku będzie Amerykanin. Zawodnik z Kanady pomimo ostatniej wygranej jest stawiany w roli underdoga. Pojedynek w wadze średniej może przynieść naprawdę ciekawe rozwiązania. Gracze z cała pewnością pójdą na całość.

Nasz typ: zwycięstwo Anthony Hernandez.

65,8 kg: Damon Jackson (21-4-1) vs. Pat Sabatini (17-3)

Pat Sabatini jeszcze nie przegrał w swojej karierze w UFC. Jego 4 pojedynki pod banderą amerykańskiej federacji MMA kończyły się jednak trzykrotnie przez decyzję sędziowskie. Jest on faworytem do wygrania z Jacksonem, który w ostatnich walkach naprawdę dobrze się spisywał. Może to być naprawdę mocna walka.

Nasz typ: zwycięstwo Damon Jackson.

77,1 kg: Trevin Giles (14-4) vs. Louis Cosce (7-1)

Nasz typ: zwycięstwo Trevin Giles.

61,2 kg: Aspen Ladd (9-3) vs. Sara McMann (13-6)

Nasz typ: zwycięstwo Aspen Ladd.

52,2 kg: Loma Lookboonmee (6-3) vs. Denise Gomes (6-1)

Nasz typ: zwycięstwo Loma Lookboonmee.

70,3 kg: Trey Ogden (15-5) vs. Daniel Zellhuber (12-0)

Nasz typ: zwycięstwo Daniel Zellhuber.

56,7 kg: Mariya Agapova (10-3) vs. Gillian Robertson (10-7)

Nasz typ: zwycięstwo Gillian Robertson.

61,2 kg: Tony Gravely (23-7) vs. Javid Basharat (12-0)

Nasz typ: zwycięstwo Javid Basharat.

70,3 kg: Nikolas Motta (12-4) vs. Cameron VanCamp (15-6-1)

Nasz typ: zwycięstwo Nikolas Motta.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!