fbpx
UFC Fight Night Tybura vs Aspinall - Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

UFC Fight Night Tybura vs Aspinall – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Spis treści - UFC Fight Night Tybura vs Aspinall – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

W najbliższą sobotę, 22 lipca, fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Obiekt O2 Arena w Londynie stanie się miejscem rywalizacji, a najlepsi zawodnicy zmierzą się ze sobą w emocjonujących walkach. Wielka Brytania ponownie gości wydarzenie UFC, a fani z całego świata nie mogą doczekać się pojedynku wieczoru, w którym Tom Aspinall, brytyjski nr 5 w wadze ciężkiej, zmierzy się z Polakiem, Marcinem Tyburą, nr 10 w rankingu.

UFC Fight Night Tybura vs Aspinall – gdzie i kiedy gala?

Wyjątkowa gala UFC Fight Night Tybura vs Aspinall odbędzie się w O2 Arena w Londynie już w najbliższą sobotę, 22 lipca o godzinie 18:00. Ten prestiżowy obiekt będzie gościł pasjonującą rywalizację w kategorii ciężkiej, która zostanie zwieńczona walką wieczoru pomiędzy Aspinallem a Marcinem Tyburą. Przed tą pasjonującą walką, fani będą mieli okazję śledzić pojedynek wagi muszej kobiet, gdzie Molly McCann zmierzy się z Juliją Stoliarenko.

UFC Fight Night Tybura vs Aspinall – karta walk

Gala UFC Fight Night 225 będzie pełna emocjonujących starć. Po walce wieczoru pomiędzy Tomem Aspinallem a Marcinem Tyburą, fani będą mieli okazję śledzić pojedynek w wadze muszej kobiet, gdzie Molly McCann zmierzy się z Juliją Stoliarenko.

Walka wieczoru:

 • 120.2 kg.: Tom Aspinall vs. Marcin Tybura

Karta główna:

 • 56.7 kg.: Molly McCann vs. Julija Stoliarenko
 • 65.8 kg.: Nathaniel Wood vs. Andre Fili
 • 83.9 kg.: André Muniz vs. Paul Craig
 • 70.3 kg.: Jai Herbert vs. Fares Ziam
 • 65.8 kg.: Lerone Murphy vs. Josh Culibao

Karta wstępna:

 • 61.2 kg.: Davey Grant vs. Daniel Marcos
 • 77.1 kg.: Danny Roberts vs. Jonny Parsons
 • 70.3 kg.: Marc Diakiese vs. Joel Alvarez
 • 120.2 kg.: Mick Parkin vs. Jamal Pogues
 • 83.9 kg.: Bryan Barberena vs. Makhmud Muradov
 • 61.2 kg.: Ketlen Vieira vs. Pannie Kianzad
 • 70.3 kg.: Chris Duncan vs. Yanal Ashmouz
 • 52.2 kg.: Bruna Brasil vs. Shauna Bannon
 • 56.7 kg.: Jafel Filho vs. Daniel Barez

Sprawdź: Wyniki UFC Fight Night 225

Transmisja gali UFC Fight Night 225

Dla fanów mieszanych sztuk walki to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci, a starannie dobrana karta walk obiecuje wiele emocji i niezapomnianych momentów. Galę UFC Fight Night Tybura vs Aspinall będziemy mogli śledzić zarówno na antenie Polsat Sport Extra, jak i na platformie UFC Fight Pass. Karta wstępna rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast karta główna, z walką wieczoru, będzie dostępna dla widzów od godziny 21:00.

UFC Fight Night Tybura vs Aspinall – Zawodnicy

Tom Aspinall, brytyjski zawodnik, powraca na swoje trzecie główne wydarzenie w Londynie. Po spektakularnym zwycięstwie nad Aleksandrem Wołkowem w marcu 2022 roku, zawodnik ten wzbudził ogromne zainteresowanie w dywizji ciężkiej. Teraz, po powrocie po kontuzji, fani z niecierpliwością oczekują kolejnej walki Aspinalla. Marcin Tybura, sprawdzony weteran wagi ciężkiej, stanie do walki wieczoru jako polski reprezentant. Wygrał siedem z ostatnich ośmiu pojedynków, pokonując między innymi Blagoya Ivanova w lutym. Jego wszechstronny styl i liczne zwycięstwa zarówno przez poddanie, jak i nokaut, czynią go groźnym przeciwnikiem.

UFC Fight Night Tybura vs Aspinall – emocjonująca gala

Nie możemy doczekać się tego wyjątkowego wydarzenia, które przyniesie wiele wrażeń i niezapomnianych chwil dla fanów sztuk walki. UFC Fight Night Tybura vs Aspinall obiecuje być pełne pasji, adrenaliny i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami i emocjami, które niesie za sobą to niezwykłe wydarzenie!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!