fbpx
Rodzina Rafała Antończaka Przerywa Milczenie! - Skomentowali Zachowanie Anny i Piotra

Rodzina Rafała Antończaka Przerywa Milczenie! – Skomentowali Zachowanie Anny i Piotra

Spis treści - Rodzina Rafała Antończaka Przerywa Milczenie! – Skomentowali Zachowanie Anny i Piotra

Ostatnie tygodnie w środowisku freak fightów były niespokojne, a na pierwszy plan wysunęła się afera związana z Rafałem Antończakiem, którego rodzina teraz przerywa milczenie i komentuje sytuację. Rafał to znany trener i zawodnik, który podczas jednej z walk w 2021 roku doznał poważnego urazu. Trafił od razu do szpitala, gdzie przez długi czas walczył o życie. Obecnie przebywa pod stałą opieką medyczną, a jego stan zdrowia nadal jest bardzo poważny.

Afera dotycząca Piotra Szeligi i Anny Antończak!

W ostatnich tygodniach Rafał Antończak stał się tematem głośnej afery, która wybuchła wokół Piotra Szeligi, zawodnika federacji FAME MMA. Okazało się, że Szeliga jest związany z żoną Rafała, a do mediów społecznościowych trafiały ich wspólne nagrania i zdjęcia. To wywołało ogromne kontrowersje wśród internautów i środowiska sportów walki, którzy ostro skrytykowali zachowanie Szeligi i Anny Antończak. Zawodnicy oraz inni członkowie tego środowiska również zabrali głos w tej sprawie.

Rodzina Rafała komentuje jego aktualny stan zdrowia

Teraz rodzina Rafała Antończaka zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie na łamach portalu Fansportu.pl. Matka i siostra Rafała opowiedziały o jego aktualnym stanie zdrowia, przebiegu leczenia i skomentowały całą sytuację związaną z Piotrem Szeligą i Anną Antończak. Siostra i mama Rafała jasno oznajmiły, że widać postępy w stanie zdrowia Rafała w porównaniu do tego co było kiedy przyjechał do ośrodka. Dodatkowo jego mama powiedziała, że coraz częściej reaguje na różne smaki, a w jego oczach pojawiają się łzy i smutek.

Rodzina komentuje zachowanie Piotra Szeligi i Anny Antończak!

Mama i siostra Rafała wyrazili swoje zdziwienie i smutek w związku z wypowiedziami Szeligi na temat zdrowia Rafała. Podkreślili, że nie znają osobiście Szeligi i nie mieli z nim kontaktu przez długi czas. Wyrazili również swoje zdziwienie tym, że ktoś obcy wypowiada się na temat stanu zdrowia Rafała, nie mając pełnych informacji. Matka Rafała i Pani Karolina, wyraziła swoje uczucia w tej sprawie, mówiąc:

„Nasz pierwszy odruch to było po prostu ogromne smutno, że ktoś się wypowiada w taki sposób na temat zdrowia Rafała.”

Dodatkowo poprosiła, żeby Szeliga nie wypowiadał się na temat stanu zdrowia Rafała w przyszłości. Dodała, że nie mieli z nim kontaktu przez wiele lat i nie ma podstaw, by wypowiadał się na ten temat. Rodzina Rafała Antończaka nadal jest zaangażowana w jego rehabilitację i opiekę, a cała sytuacja jest dla nich trudna i niepotrzebna. Wywiad na portalu Fansportu.pl ma na celu zamknięcie tematu i zakończenie niepotrzebnych kontrowersji wokół Rafała.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!