fbpx
Jaś Kapela w Pink MMA

Jaś kapela chce zawalczyć w federacji Pink MMA?

Spis treści - Jaś kapela chce zawalczyć w federacji Pink MMA?

Jaś Kapela to dość kontrowersyjna osoba i której staje się coraz głośniej w internecie. Ten lewicowy kontrowersyjny aktywista jest znany zarówno z pozytywnych, jak i negatywnych sytuacji. Pierwszą walka Jasia Kapeli odbyła się w federacji Prime MMA, podczas której nieoczekiwanie zwyciężył swój pojedynek. Podczas konferencji Pink zawodnik wszedł na scenę i wyzwał do walki swojego rywala.

Kogo Jaś Kapela wyzwał do walki?

Jaś ma za sobą bardzo udany występ w federacji Prime, gdzie w oktagonie prawie zmiażdżył swojego rywala. Mało kto spodziewał się wygranej zawodnika co przyniosło mu duży rozgłos. Jaś wypatrzył sobie nową ofiarę, z którą chce stoczyć pojedynek, a jest nim Pan Jakimowicz. Jest o nim głośno za sprawą ściągnięcia z budynku tęczowej flagi. Kapela, kiedy wyzwał go na pojedynek zaznaczył, że on również ma flagę tęczową w swoim domu, tylko musi zabrać drabinę, bo znajduje się na 2 piętrze. Uważamy, że taki pojedynek byłby bardzo ciekawy i spotkanie skrajnej lewicy i prawicy w oktagonie to nieczęsto spotykany widok.

Jaś Kapela na Twitterze

Na swoim Twitterze Jaś Kapela opublikował post, w którym zaznaczył, że nikt nie chce stoczyć z nim pojedynku. „Wyzywam, wyzywam i nikt nie chce się ze mną bić”. Czyżby wszyscy bali się Jasia po jego występie na gali Prime MMA?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!