fbpx
patryk 2703 błoński

Patryk 2703 zabiera głos w sprawie testosteronu Kacpra Błońskiego

Spis treści - Patryk 2703 zabiera głos w sprawie testosteronu Kacpra Błońskiego

Ostatnia gala Fame 18 była jedną z najbardziej emocjonujących w historii, ale wydarzenia towarzyszące temu spektaklowi zwracają uwagę na kwestie brania środków niezgodnie z ich przeznaczeniem. Popularny freak fighter, Kacper Błoński, który przegrał walkę z Amadeuszem Roślikiem, przyznał publicznie, że sięgnął po sterydy w celu poprawienia swoich rezultatów i wyglądu. Jednakże, rzekomo złe działanie tych substancji już się pojawiło.

Patryk 2703 o plecach Kacpra Błońskiego

Odważne, ale nieodpowiedzialne działanie Kacpra Błońskiego budzi poważne obawy. Trener i kulturysta, Patryk Barański, który zdecydowanie sprzeciwia się stosowaniu sterydów, zauważył na plecach freak fightera objawy trądziku posterydowego. Jest to typowy skutek uboczny brania środków dopingujących, który może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Błoński powinien udać się do lekarza – apel Patryka 2703

Patryk2703, jak jest znany w sieci, apeluje do Błońskiego, aby jak najszybciej udał się do lekarza. Zdaniem Barańskiego, stan freak fightera może znacznie się pogorszyć, a nieleczony trądzik posterydowy może prowadzić do powstania blizn na całej plecach. Konieczne jest podjęcie odpowiednich środków, takich jak zastosowanie antybiotyków, aby uniknąć poważniejszych powikłań.

Kacper Bloński z Fame MMA na sterydach?

Czy Kacper faktycznie bierze niedozwolone środki to trudno ocenić. W federacji Fame nie ma aktualnie badań na tego typu specyfiki. Czas pokaże co z tego wyjdzie. Kacper Błoński, znanym polskim twórcą i freak fighterem, przeszedł długą drogę od czasów Teamu X, który zakończył się niepowodzeniem. Jego kontrowersyjne i bezpośrednie podejście zyskało mu popularność wśród internautów. Ostatnio Błoński zakończył związek z influencerką Julią Kosterą i obecnie stara się skupić na swojej karierze w MMA.

Błoński rozpoczął swoją przygodę na YouTube, nagrywając filmy z innymi popularnymi twórcami. Jednak to treningi i walki w Fame MMA przyniosły mu największą sławę. Od Fame MMA 8 stoczył kilka zwycięskich pojedynków, pokonując takich rywali jak Marcin Dubiel i Sylwester Wardęga. Na Fame MMA 12 jednogłośnie pokonał Mateusza Janusza, lecz następnie przegrał rewanż z Dubielem Formule MMA – no limit.

Patryk 2703 w Aferkach na temat Błońskiego

W Aferkach, które odbyły się w poniedziałek 22.05.23 Boxdel połączył się na żywo z Barańskim, który rzeczowo wyjaśnił na czym polega przyjmowanie specyfików przez Błońskiego i innych zawodników Fame. Polecamy zajrzeć do tego materiału.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!