fbpx
Olciiak o Pandora Gate - "Nie chcę być z nią powiązana"!

Olciiak o Pandora Gate – „Nie chcę być z nią powiązana”!

Spis treści - Olciiak o Pandora Gate – „Nie chcę być z nią powiązana”!

Aleksandra Furka, znana w mediach społecznościowych jako „Olciiak”, zdecydowanie odniosła się do afery Pandora Gate. W wypowiedzi wspomniała o postaci „Olciak93”, która jest z nią mylnie kojarzona. Influencerka, obecna w przestrzeni internetowej od 10 lat, musi teraz radzić sobie z negatywnymi komentarzami i niesłusznymi oskarżeniami. Pandora Gate to skandal, który wstrząsnął polskim internetem, ujawniając niepokojące rozmowy youtuberów oraz freak fighterów z fanami, w tym nieletnimi. Jednak Olciiak zauważyła, że wiele osób błędnie ją identyfikuje z postacią „Olciak93”, która była zamieszana w aferę.

Olciiak chciała zmienić swój pseudonim?

Influencerka jak się okazało codziennie musi stawić czoła komentarzom, w których jest obrażana i oczerniana, pomimo że nie ma nic wspólnego z kontrowersyjnymi wydarzeniami związanymi z Pandora Gate. Olciiak podkreśliła, że sprawiedliwiejsze byłoby, gdyby dziewczyna związana z aferą posługiwała się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, zamiast pseudonimu artystycznego.

„Ta sprawa była na tyle poważna, oskarżenia były na tyle poważne, że dziewczyna powinna posługiwać się imieniem i nazwiskiem lub chociaż swoim imieniem (jeśli nie chciała podawać swojego nazwiska), a nie pseudonimem artystycznym, jeśli nie jest nawet influencerką” – komentuje Olciiak.

Dodatkowo influencerka wyznała, że rozważa zmianę swojego pseudonimu, który towarzyszy jej od 10 lat. Decyzja ta wynika z chęci uniknięcia dalszych nieporozumień i błędnych skojarzeń.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!