fbpx
Natan Marcoń ostro o dołączeniu Szeligi do klubu Oknińskiego! - Atakuje Pasternaka!

Natan Marcoń ostro o dołączeniu Szeligi do klubu Oknińskiego! – Atakuje Pasternaka!

Spis treści - Natan Marcoń ostro o dołączeniu Szeligi do klubu Oknińskiego! – Atakuje Pasternaka!

Miniony poniedziałek przyniósł kolejną porcję kontrowersji w światku polskich freak fighterów. W programie Cage przed galą FAME: Reborn, Natan Marcoń, znany z odważnych wypowiedzi i chęci stoczenia pojedynków z różnymi osobami, zaatakował ostro Piotra Szeligę oraz Akademię Sportów Walki Wilanów. W trakcie programu, Natan skontaktował się telefonicznie, aby wyrazić swoje zdanie na temat ostatnich wydarzeń związanych z dołączeniem Szeligi do klubu Mirosława Oknińskiego. Ten ruch wywołał sporo kontrowersji, a Marcoń nie omieszkał podkreślić swojego zdziwienia i zdenerwowania.

„Jak możesz dawać na siebie pluć? O co chodzi w Akademii Pana Kleksa? Czemu wy jesteście tacy zakłamani i fałszywi? Na głowie włosów może nie masz, ale na pi….e masz, skoro „Szeli” ci je goli. O co chodzi w tym klubie? Jak to jest, że w Akademii Pana Kleksa je…cie Piotrka do końca, potem on przychodzi, macie niechęć, ale ok, kasa się zgadza” – ostro zaczął Marcoń.

Natan w mocnych słowach o Michale Pasternaku!

Natan nie szczędził również mocnych słów w kierunku Michała Pasternaka, reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów. Zarzucił mu hipokryzję, sugerując, że decyzja o dołączeniu Szeligi do klubu to działanie zmotywowane finansowo, a nie lojalnością czy sportowym duchem. Kontrowersyjne wypowiedzi Marcońa zdają się jedynie podgrzewać atmosferę wokół polskiego świata freak fighterów, obiecując interesujące rozstrzygnięcia w przyszłych walkach i ewentualnych konfrontacjach pomiędzy zaangażowanymi stronami.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!