fbpx
Marcin Dubiel Odpowiada na Zarzuty w Sprawie Pandora Gate!

Marcin Dubiel Odpowiada na Zarzuty w Sprawie Pandora Gate!

Spis treści - Marcin Dubiel Odpowiada na Zarzuty w Sprawie Pandora Gate!

Ostatnimi czasy polska społeczność internetowa żyje burzliwymi emocjami, a wszystko za sprawą filmu Pandora Gate, który nagrał, Konopski oraz Wardęga. Zarzuty, jakie padły pod adresem Marcina Dubiela, wywołały burzę i ogromne kontrowersje. Właśnie na kanale Dubiela pojawił się długo oczekiwany film, w którym twórca wziął na siebie odpowiedzialność za swoje czyny. Dodatkowo spróbował wyjaśnić, że wiele kwestii było przedstawionych w innym świetle. W swojej najnowszej produkcji Marcin Dubiel stanął przed zarzutami i krytyką, którą otrzymał w związku z publikacją filmu Pandora Gate. Obejrzawszy materiał, można zauważyć, że youtuber próbuje wyjaśnić swoje zachowanie, przyznać swoje błędy oraz zdementować część zarzutów.

Dubiel publikuje pełne rozmowy z nieletnimi!

Jednym z kluczowych punktów filmu była próba oczyszczenia swojego imienia z oskarżeń o pedofilię. Marcin Dubiel stanowczo oświadczył, że nie jest pedofilem, mimo iż wiele osób w Polsce podważa jego reputację w tej kwestii. Opublikowane przez niego screeny rozmów z messangera miały przekonać widzów, że kontekst wypowiedzi został w znacznym stopniu zmanipulowany. Dubiel wyznał, że zachowanie, które pokazał na nagraniach, było głupie i nierozważne. Zaznaczył jednak, że nie daje to podstaw do tak drastycznych oskarżeń, jakie na niego spadły. Youtuber przyznał się do swoich błędów.

Dubiel o ukrywaniu Stuu

Inny ważny aspekt filmu to odniesienie się do krycia Stuu, który cały czas sugerował mu, że ma problemy psychiczne. Marcin w swoim wyjaśnieniu podkreślił, że Stuu wielokrotnie straszył go swoim zdrowiem psychiczny, co finalnie wpłynęło na jego decyzję o wycofaniu się z internetu. Dubiel zakończył swoje wystąpienie mocnym przesłaniem. Zaznaczył, że materiał konopskiego i Wardęgi to jawna manipulacja, a osoby skrzywdzone powinny kierować się do odpowiednich instytucji prawnych, zamiast obrażać i oskarżać youtuberów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!