fbpx
Kubańczyk zawalczy z Alberto

Kubańczyk zawalczy z Alberto na gali Fame Friday Arena #1 [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Kubańczyk zawalczy z Alberto na gali Fame Friday Arena #1 [AKTUALIZACJA]

W dniu 21 lipca 2023 roku o godzinie 19:30, na gali Fame Friday Arena #1, odbędzie się walka wieczoru, która ma dostarczyć nam niezapomniane emocje fanom sztuk walki. W tym spektakularnym starciu zmierzą się dwaj doświadczeni wojownicy, a dokładniej Alberto Simao i Kubańczyk. To wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gdyż obaj zawodnicy mieli zawalczyć na gali High League 7, która nie doszła do skutku. Walka wieczoru odbędzie się w formule K-1 i małych rękawicach. Ta formuła jest znana z dynamicznych wymian ciosów i widowiskowych akcji, co tylko podnosi oczekiwania co do tego pojedynku.

Wielki powrót Kubańczyka do Fame MMA

Co sprawia, że ta walka jest jeszcze bardziej interesująca, to fakt, że jest to powrót Kubańczyka do Fame po oddaniu mistrzowskiego pasa. To wyjątkowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję dla Kubańczyka, aby udowodnić swoje umiejętności i pokazać na co go stać. Po krótkiej przerwie, wraca na arenę, gotowy do walki i podjęcia wyzwania.

Kolejne zestawienia na gali High League

Federacja High League nie zwalnia tempa i jeszcze na długo przed galą zaczyna przedstawiać nam kolejne zestawienia. Okazuje się, że w głównym superfightcie na gali z numerem 7, pojawi się Kubańczyk, który zawalczy z Alberto. Jest to powrót Kuby, który zwakował swój pas w organizacji Fame MMA. Zawodnik wygrał trzy walki i jest znany ze swoich mocnych kopnięć. Okazuje się, że jego kolejnym rywalem będzie Alberto, który nie za dobrze pokazał się podczas swojej ostatniej walki. Przegrał z Pawłem Tyburskim, mimo tego, że w oczach większości był faworytem tego starcia.

Zasady walki Alberto kontra Kubańczyk

Chyba nikt nie spodziewał się, że Kubańczyk po dwóch latach przerwy wróci do oktagonu. Tym bardziej, że postanowił zmienić federację i zawalczy w organizacji High League. Walka ma odbyć się w formule K-1. Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. Będzie to starcie dwóch raperów, którego z pewnością nikt się nie spodziewał.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!