fbpx
Koniec kariery Pudziana

Koniec kariery Pudziana w KSW?

Spis treści - Koniec kariery Pudziana w KSW?

Mariusz Pudzianowski, legendarny polski strongman i zawodnik mieszanych sztuk walki, zmaga się obecnie z wyzwaniami związanymi z wiekiem i wynikami w klatce. Po okresie sukcesów, w tym typowaniu jako potencjalnego rywala dla Phila De Friesa w walce o pas wagi ciężkiej KSW, Pudzianowski doświadczył kilku porażek, w tym walki z Mamedem Khalidovem i Arturem Szpilką. Czy to oznacza, że zbliża się koniec jego kariery w KSW?

Ostatnie porażki Mariusza Pudzianowskiego

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski ma obecnie 46 lat i na swoim koncie 27 stoczonych walk. Jednak ostatnie pojedynki nie przyniosły mu sukcesów. Po okresie, w którym był jednym z głównych zawodników KSW, Pudzianowski zaczął przegrywać, a dwie kolejne porażki z Mamedem Khalidovem i Arturem Szpilką podważyły jego pozycję w organizacji. Martin Lewandowski, jeden z właścicieli Federacji KSW, w wywiadzie dla Super Express wyraził swoje zdanie na temat przyszłości Pudzianowskiego w organizacji. Lewandowski podkreślił, że Pudzianowski jest świadomy swojego wieku i ograniczeń, i to on sam wyznaczy datę swojej ostatniej walki lub ostatniego roku kariery. Lewandowski zaznaczył również, że naturalnym procesem w każdym biznesie jest odchodzenie pewnych zawodników i nadejście nowych talentów. W KSW pojawia się młode pokolenie zawodników, którzy zaczynają dominować na scenie MMA. Wspomniane zostały nazwiska takie jak Jakub Wikłacz, Sebastian Przybysz czy Robert Ruchała.

Ekspansja KSW na rynek europejski?

Martin Lewandowski podkreślił, że KSW nie skupia się tylko na polskim rynku, ale również na europejskiej ekspansji. Organizacja jest dostępna na rynku europejskim dzięki transmisjom streamingowym, pay-per-view i tradycyjnym transmisjom telewizyjnym. KSW jest zainteresowane zawodnikami z innych krajów, takich jak Czechy, i stara się rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!