fbpx
Amber O’Donnell

Amber O’Donnell

Zawodnik MMA Amber O’Donnell

Biogram

Amber O’Donnell - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Amber O’Donnell - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Amber O’Donnell – OnlyFans

Amber O’Donnell, 24-letnia dziewczyna, która dawniej korzystała z zasiłku dla bezrobotnych i musiała przeżyć za 500 funtów miesięcznie, a teraz zarabia 10 tysięcy funtów. W 2020 roku założyła konto na platformie OnlyFans. Podczas pierwszych kilku tygodni na tej stronie zarobiła 500 funtów, które przeznaczyła na paczki żywnościowe dla rodzin o niskich dochodach i przekazała je lokalnym bankom żywnościowym.

Amber O’Donnell – partner

Amber jest związana z Chrisem, który pracuje w budownictwie. Para wspólnie przekazała produkty spożywcze, takie jak makaron i konserwy, a także artykuły toaletowe i produkty higieny intymnej dla potrzebujących.

Amber O’Donnell – pomoc potrzebującym

Amber w jednym z wywiadów wspomniała, że ważna jest dla niej pamięć skąd pochodzi. Ponieważ wychowała się w rodzinie o niskich dochodach, ważne jest dla niej, aby pomagać innym.

Amber O’Donnell – zarobki

Amber przyznaje, że zarabia ponad pięć cyfr każdego miesiąca – średnio 10 tysięcy funtów. Dodała, że jej subskrybenci uwielbiają stylizacje cosplay – zwłaszcza Velmę z Scooby Doo, ale robiłam także Toy Story i The Incredibles.

Amber O’Donnell – wykształcenie

W marcu 2020 roku Amber miała rozpocząć studia z zakresu nauk biomedycznych na University of Sheffield, jednocześnie pracując w niepełnym wymiarze godzin w Starbucksie. Po usłyszeniu, że nie spełnia kryteriów do otrzymania pomocy finansowej związanej z przestojem, Amber żyła za 500 funtów zasiłku dla bezrobotnych miesięcznie.

Amber O’Donnell – kariera MMA

Amber mogliśmy zobaczyć również jako zawodniczkę na gali Kingpyn. O’Donnell zmierzyła się wówczas z Emily Brook. Finalnie walka zakończyła się porażką Amber przez co nie zobaczymy jej w kolejnym etapie turnieju.

Amber O’Donnell - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Kingpyn High Stakes Tournament

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: O'Donnell

Data urodzenia (ile ma lat?): 21.06.1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Yorkshire, Wielka Brytania

Amber O’Donnell - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Amber O’Donnell - Newsy