fbpx
Jaś Kapela wyzywa Stanowskiego do walki!

Jaś Kapela wyzywa Stanowskiego do walki!

Spis treści - Jaś Kapela wyzywa Stanowskiego do walki!

Na zbliżającej się freak fightowej gali PRIME 5, jednym z uczestników, który wzbudza duże emocje, jest Jaś Kapela. Lewicowy aktywista i pisarz zmierzy się z Michałem „Bagietą” Gorzelańczykiem, z którym od dłuższego czasu ma konflikt. W wywiadzie udzielonym na kanale TVreklama, Kapela zdradził kilka interesujących informacji. Zawodnik federacji Prime MMA został zapytany o powód, dla którego zdecydował się na walkę z Bagietą. Pierwotnie Kapela nie był przekonany do tego starcia, ale z czasem zmienił zdanie.

Kapela ma konflikt z Fame MMA

W trakcie wywiadu dla TV reklama poruszono także temat innych federacji. Kapela śmiało odpowiada, że raczej nie zobaczymy go na gali Fame MMA, ponieważ nie jest tam mile widziany. Odpowiedź ta sugeruje, że pomiędzy nim a federacją istnieje jakaś niechęć. Najprawdopodobniej jest to spowodowane dużą sympatią Boxdel w stosunku do jego najwięszego rywala czyli Bagiety.

Kapela chce walki z Krzysztofem Stanowskim

Kiedy pytano go o wymarzonego rywala, z którym chciałby stawić czoła w oktagonie, Kapela bez wahania wskazał Krzysztofa Stanowskiego. Jest on bowiem znanym dziennikarzem i osobą publiczną. Podczas słynnego Hejt Parku, Kapela był gościem w programie Stanowskiego. Zawodnik Prime MMA wyzwał Stanowskiego, twierdząc, że ten nie ma żadnych szans w walce z nim.

Walka Jasia Kapeli z Ewą Piątkowską

Warto przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku Ewa Piątkowska zadebiutowała w oktagonie Prime MMA, gdzie pokonała Annę Andrzejewską. Wówczas Piątkowska wymieniła kilka osób, z którymi chciałaby się zmierzyć, a jedną z nich był Jaś Kapela. Na pytanie dziennikarki, dlaczego Kapela nie chce podjąć rękawicy z Piątkowską, odpowiedział, że ją lubi i wie, że nie ma szans w walce z nią. Dodał, że preferuje sparingi z kobietami, ale nie chciałby stawić czoła kobiecie w oktagonie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!