fbpx

Live Game

Koniec z Live Games

Koniec z Live Games

Federacja Live Games wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała swoich widzów, że w związku z dużym spadkiem zainteresowania turniejami w Polsce, są zmuszeni zakończyć swoją

Czytaj więcej »

Live Game

Jest to turniej show, który przenosi rozgrywki do rzeczywistości. Uczestnicy zagrają w gry inspirowane grami komputerowymi i filmami. Jest to zdrowa rywalizacja bez jakiejkolwiek przemocy i wulgaryzmów. Jest to pierwszy turniej na żywo, w którym rywalizują gwiazdy internetu i telewizji oraz osoby nieznane w tym obszarze.

Live Game – historia

Inspiracją, jeśli chodzi o organizacje tego typu turnieju był popularny serial SQUID GAME oraz różnego rodzaju turnieje telewizyjne. W pierwszym turnieju udział weźmie kilkadziesiąt zawodników. Turniej został transmitowany na żywo za pomocą PPV. Pierwszy turniej będzie miał miejsce 6 sierpnia 2022 roku. Konferencja odbyła się 12 czerwca 2022 roku, a druga zaplanowana jest na 30 lipca 2022 roku.

Live Game – Włodarze Live Game

Na kilka miesięcy przed startem projektu okazało się, że Łukasz Wawrzyniak wypisuje do gwiazd i proponuje im udział w turnieju. Okazało się jednak, że włodarzem federacji jest niejaki Marcin Gibert, czyli twórca projektu naukaprogramowania.pl. W kwietniu 2022 roku mogliśmy dowiedzieć się, że włodarzem medialnym gali zostaje Kruszwil. Po pierwszej konferencji wiemy już, że Kruszwil i Kamerzysta postanowili zakopać topór wojenny i połączyli swoje siły.

Ciekawe teksty: