fbpx
Denis Załęcki Odpowiada na Oświadczenia Kibiców Elany i przeprasza!

Denis Załęcki Odpowiada na Oświadczenia Kibiców Elany i przeprasza!

Spis treści - Denis Załęcki Odpowiada na Oświadczenia Kibiców Elany i przeprasza!

Denis Załęcki, znany również jako „Bad Boy”, postanowił odnieść się do kontrowersji, jakie wybuchły po gali Clout MMA 3, w odpowiedzi na oświadczenia kibiców Elany Toruń i Ruchu Chorzów. „Bad Boy” niejednokrotnie opowiadał o swojej kibicowskiej przeszłości, zwłaszcza związkach z Elaną Toruń. Jego wspomnienia często dotyczyły bójek, zamieszek oraz czasu spędzonego w zakładzie karnym. Podczas ostatniej konferencji sugerował nawet, że może przyprowadzić pół Polski kibicowskiej na galę, w tym reprezentantów Ruchu Chorzów. Dodatkowo, zaprosił na scenę swojego przyjaciela Bartosza Szachtę, przedstawiając go jako człowieka związanego z Elaną Toruń.

Denis przeprasza kibiców i przyznaje im racje!

Te wypowiedzi nie przeszły bez echa wśród kibiców, zwłaszcza tych z Elany Toruń i Ruchu Chorzów. Oświadczenia obu ekip były jednoznaczne – odcięli się od Załęckiego. Ruch Chorzów wyraził wyraźną dezaprobatę dla utożsamiania się z „Bad Boyem”, natomiast kibice Elany Toruń stwierdzili, że jedynym związkiem, jaki ich łączy z Denisem, są jego tatuaże. Denis Załęcki postanowił odnieść się do sytuacji, przeprosił oficjalnie za poruszenie tematu Ruchu Chorzów i podkreślił, że od kilku lat nie jest już kibicem. Wyraził także chęć rozmowy z przedstawicielami kibiców Lechii Gdańsk w związku z informacją, że „Wielki Bu” miał zdradzić swoich kolegów:

Nie powinienem poruszać pewnych tematów, ale się zagalopowałem. Od trzech lat nie jestem kibicem, za duży przypał z policją, kryminał był blisko. (…) Niepotrzebnie poruszyłem temat Ruchu Chorzów, to mój błąd, za który przepraszam oficjalnie. Bardziej chodziło o chłopaków z Elany, z Widzewa, którzy są moimi przyjaciółmi, idą za mną w ogień.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!