fbpx
deynn w oktagonie

Deynn w oktagonie

Spis treści - Deynn w oktagonie

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w klatce jednej z federacji freak fight pojawi się słynna Deynn, czyli Marita Surma. Jest ona żoną zapowiedzianego już na gali Fame MMA Daniela Majewskiego. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce rozpoczęła przygotowania do swojego debiutu w MMA. Marita do niedawna informowała swoich widzów, że chciałaby zawalczyć i dostaje propozycje kosmicznych kwot za jej występ. Wiemy jednak, że kobieta nie czuje się najlepiej przed kamerami i popis w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego uważa za swoją medialną porażkę.

Czy Deynn i Majewski zawalczą w jednej federacji?

Ostatnio na instagramie Deynn powróciła do tematu i znów odpowiedziała na pytania dotyczące jej walki. Poinformowała ona, że na 95% zobaczymy ją w oktagonie. Influencerka sama mówi, że była przeciwna występom w federacjach freak fight. Mówi o tym, że zaproponowano jej kwotę pieniędzy, która jest dla niej abstrakcyjna, a są to dla niej łatwe pieniądze. Czy żona Daniela Majewskiego, pójdzie w ślady męża i wybierze największą federacje freak fight w Polsce, a może będzie biła się na konkurencyjnej gali?

Z kim Marita może wyjść do oktagonu?

Jeżeli Marita rozpoczęła przygotowania do walki, na pewno ma już ustaloną przeciwniczkę. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto po tak długim czasie zgodził się podjąć rękawicę i zmierzyć się ze sławną influencerką. Marita dwa lata temu miała konflikt z Wersow, czyli narzeczoną króla internetu „Friza”. Niestety Wersow zaznaczyła w wywiadach, że nigdy nie zobaczymy jej w klatce. Może dziewczyna Mini Majka, Paulina, która trenuje MMA zdecyduje się pomścić Weronikę i stanie w pojedynku z Deynn?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!