fbpx
Speluna MMA

Czym jest Speluna MMA?

Spis treści - Czym jest Speluna MMA?

Jak się okazuje speluna MMA, to nowa organizacja zrzeszająca pojedynki typu freak fight w Polsce. Pod koniec maja 2022 mieliśmy okazję oglądać konferencje tej federacji, która nosiła nazwę „dzień sądu”. Jeśli chodzi o organizatorów gali niestety nie zostali oni ogłoszeni. Na konferencji mogliśmy poznać jedynie prezesa organizacji, którym jest Pan Arkadiusz. Ze względu na bardzo jak to internauci nazwali swojski klimat konferencji, zaczęli porównywać go do pierwszej gali Fame MMA. Wydarzenie zapowiedziane jest na 1 czerwca 2022 roku, bardzo nietypowy termin ze względu na to, że wypada w środku tygodnia.

Transmisja gali Speluna MMA

Jeśli chodzi o dostęp do tej gali będzie on całkowicie darmowy, a jego transmisja będzie miała miejsce na platformie YouTube – Speluna MMA. Miejsce gali nie zostało jeszcze podane i nie wiemy, czy zostanie, możliwe, że gala będzie opierać się wyłącznie na internetowej transmisji. Przebieg samej konferencji też wyglądał nietypowo, a pytania dla zawodników były zadawane na streamie w formie donejtów. Jeśli chodzi o ważnienie na gali powinno odbyć się dzień przed wydarzeniem, czyli w tym wypadku 31 maja 2022 roku.

Kogo zobaczymy na gali Speluna MMA?

Największą ogłoszoną gwiazdą tej federacji jest z pewnością Wojciech „Major” Suchodolski, czyli twórca internetowy, który w głównej mierze kojarzony jest z Krzysztofem Konowiczem. Na oficjalnym kanale organizatorzy przedstawili nam zawodników Speluna MMA. Do gwiazd, jakie zawalczą na gali zaliczają się między innymi Adam „Wiewióra” Rakowski oraz Robert „Młody” Poluch. Jeśli chodzi o zasady pojedynków te również pozostają dla nas tajemnicą, pozostaje nam tylko czekać na debiutancką galę. Jak myślicie czy taka federacja ma szanse na dużą liczbę odbiorców?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!