fbpx
Boxdel sprzedaje udziały w Fame MMA?

Negocjacje w Sprawie Udziałów Boxdela w Fame MMA? [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Negocjacje w Sprawie Udziałów Boxdela w Fame MMA? [AKTUALIZACJA]

Internetowa scena w Polsce ponownie zadrżała w związku z doniesieniami na temat przyszłości Boxdela, w kontekście udziałów w federacji Fame. Po miesiącach napięcia i domysłów, Boxdel postanowił rozwiać niepewność. Podczas zaskakującego wywiadu u Szalonego Reportera, tematem, który zdominował rozmowę, była kwestia sprzedaży udziałów w Fame MMA. Od kilku tygodni fanów nurtuje pytanie, co dzieje się z tymi udziałami, a Boxdel postanowił ostatecznie uchylić rąbka tajemnicy.

Boxdel chce zainwestować pieniądze ze sprzedaży udziałów?

Michał Baron przyznał, że choć proces sprzedaży jest w toku, to cały czas poszukuje odpowiedniego nabywcy dla swoich udziałów. Co ciekawe, nie tylko sami działacze federacji wyrażają zainteresowanie odkupieniem udziałów od Barona. Wielu jego znajomych zgłosiło się w tej sprawie, oferując bardziej atrakcyjne warunki finansowe niż pozostali wspólnicy. Boxdel wyznał, że początkowo zastanawiał się nad zaczekaniem i nieśpiesznym rozwiązaniem sprawy, jednak z biegiem czasu zaczął bardziej rozważać opcję sprzedaży. Obecnie, jak sam przyznał, jest już przekonany do tej decyzji w 90%. Co więcej, wyraził chęć zainwestowania uzyskanych z tej transakcji środków w dziedzinę niezwiązaną z internetem. Michał Baron tłumaczy, że chciałby zabezpieczyć swoją przyszłość i uniezależnić się od dynamicznego świata internetowych projektów, które mogą mieć swoje ograniczenia w czasie.

Boxdel sprzedaje udziały w Fame MMA?

Michał „Boxdel” Baron, znany influencer, ostatnio podjął decyzję, która zaskoczyła wielu fanów i obserwatorów sceny MMA. Po poważnych oskarżeniach i wykluczeniu z organizacji Fame MMA, „Boxdel” postanowił sprzedać swoje udziały w federacji, co oznacza definitywne rozstanie z tą popularną organizacją. Decyzja o odejściu od Fame MMA została podjęta w wyniku kontrowersji związanych z aferą „Pandora Gate,” w której „Boxdel” i inni influencerzy zostali oskarżeni o niestosowne zachowania wobec nieletnich kobiet. Skandale te wpłynęły na decyzję organizatorów Fame MMA o wykluczeniu Barona ze swojego grona.

Boxdel jest w trakcie sprzedaży udziałów w Fame MMA!

Początkowo nie było jasne, czy rozstanie to miało charakter tymczasowy czy też było trwałe. Baron, w jednym ze swoich wystąpień na kanale, wyraził chęć odbudowania swojego wizerunku i możliwość przyszłego powrotu do Fame MMA. Jednakże, influencer zdecydował się ostatecznie na rozstanie z organizacją. W swoim wyjaśnieniu na kanale internetowym, Baron stwierdził: „Nie pozbawili mnie akcji spółki. Ja po prostu sprzedaję udziały. Jesteśmy w trakcie sprzedaży udziałów.” To oznacza, że „Boxdel” definitywnie kończy swoją pięcioletnią współpracę z Fame MMA. Ostateczna przyszłość i ewentualny powrót do organizacji pozostają na razie niejasne.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!