fbpx
Boxdel Odpowiada na Zarzuty Szalonego Reportera - Kupił mieszkanie Olciak93?

Boxdel Odpowiada na Zarzuty Szalonego Reportera – Kupił mieszkanie Olciak93?

Spis treści - Boxdel Odpowiada na Zarzuty Szalonego Reportera – Kupił mieszkanie Olciak93?

Afera „Pandora Gate”, która wstrząsnęła polskim internetem, pozostawia swoje trwałe ślady w świecie influencerów. Jednym z kluczowych bohaterów tego kontrowersyjnego wydarzenia jest Michał „Boxdel” Baron, były włodarz federacji FAME MMA. W ostatnim filmie opublikowanym przez Barona, próbuje on naprawić swój wizerunek i przeprosić osoby poszkodowane w wyniku afery. W najnowszym nagraniu „Boxdel” podjął się trudnych pytań zadanych przez Szalonego Reportera i postanowił publicznie przeprosić za nie stawienie się na wywiadzie. W filmie Baron przyznaje, że był zbyt egoistyczny, koncentrując się głównie na sobie i próbując odbudować własny wizerunek. Wyraża skruchę za to podejście, uznając, że zbyt mało mówił o ofiarach „Pandora Gate”, które zasługują na największe wsparcie.

„Zbyt egoistyczny byłem przez te ostatnie materiały. Ja jestem tego świadomy, że nagrywając „The Goata” mówię o sobie. Mówię per ja, per moje i skupiałem się głównie na sobie, na odbudowie wizerunku.”

Boxdel przeprasza ofiary Pandora Gate!

Baron skierował przeprosiny do wszystkich osób poszkodowanych w wyniku afery „Pandora Gate”. Wyznał, że stawiał się zbyt często w roli ofiary i za to również przeprosił.

„Nie było to fair w obliczu całej tej Pandory, ponieważ ani razu nie wspomniałem o ofiarach. A tak naprawdę, to właśnie oni powinni mieć największe wsparcie. Ja stawiałem się zbyt często w roli ofiary (…) I za to chciałbym przeprosić.”

Przeprawa Barona obejmuje także informacje, które pojawiły się w mediach dotyczące zakupu mieszkania dla Olciak93. Baron stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom, argumentując, że zmiana zdania wynikała z sentymentu, a nie korzyści finansowych. Michał „Boxdel” Baron przedstawił swoje przeprosiny jako krok w kierunku uczciwej refleksji nad swoim postępowaniem i zobowiązanie do bardziej odpowiedzialnego podejścia w przyszłości.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!