fbpx
Moody Center Austin

Moody Center Austin

Pojemność areny
0 👤

Gale które odbyły się

Austin, Teksas Ul. 2001 Robert Dedman Drive

Moody Center Austin – Pojemność

Moody Center to nie tylko kolejna arena sportowa. To nowoczesny kompleks, który zagościł na kampusie Uniwersytetu Teksasu w Austin, zdobywając serca mieszkańców tego dynamicznego miasta. Zastępując słynny Frank Erwin Center, Moody Center oferuje ponad 15 000 miejsc, tworząc przestrzeń, która ma być świadkiem niezapomnianych wydarzeń. Nazwa „Moody Center” nie pochodzi przypadkowo. To wynik hojności Moody Foundation, która wpłaciła 130 milionów dolarów na rzecz uniwersytetu.

Moody Center Austin – Opinie

Opinie na temat Moody Center są jak najbardziej pozytywne. To nie tylko nowa arena – to centrum życia kulturalnego i sportowego Austin. Nowoczesny design, komfortowe miejsca, oraz unikatowe wydarzenia – wszystko to sprawia, że Moody Center staje się sercem rozrywki, które bije w rytm miasta. Kibice, artyści, czy zwykli miłośnicy dobrego show podkreślają, że jest to miejsce wyjątkowe.

Moody Center Austin – Wydarzenia

Historia Moody Center zaczęła się od śmiałego przedsięwzięcia. W 2018 roku Oak View Group i Uniwersytet Teksasu podjęły decyzję o stworzeniu nowego obiektu, innowacyjnej areny o wartości 375 milionów dolarów. Moody Center zastąpił Frank Erwin Center, stając się nie tylko nowym domem dla koszykówki Texas Longhorns, ale także światowej klasy centrum wydarzeń.

Austin, Teksas Ul. 2001 Robert Dedman Drive

Ciekawe teksty: