fbpx
Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie

Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie

Pojemność areny
0 👤

Gale które odbyły się

Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin

Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie – Pojemność

Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie, znana także jako HWS Koszalin, to perła architektury otwarta w 2012 roku. To nie tylko przestrzeń sportowa, ale miejsce, które tętni życiem dzięki różnorodnym wydarzeniom i sportowym zmaganiami. Hala oferuje 2242 stałe miejsca na trybunach i 758 rozkładanych, zapewniając komfortową przestrzeń dla łącznie 3000 widzów. W tym także miejsca dla osób niepełnosprawnych, co świadczy o przyjaznym charakterze tego miejsca.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie – Opinie

Opinie na temat HWS Koszalin są jednogłośne – to więcej niż tylko hala sportowa. To miejsce, które łączy społeczność Koszalina w pasji do sportu i miłości do widowiskowych wydarzeń. Ludzie cenią sobie nie tylko doskonałe warunki sportowe, ale także atmosferę, jaką ta hala generuje. Jest miejscem, w którym emocje sportowe mieszać się mogą z kulturalnymi przeżyciami.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie – Wydarzenia

Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie nie ogranicza się tylko do aren sportowych. Sala treningowa, siłownia, sala ćwiczeń i fitness to miejsca, gdzie przygotowuje się przyszłe pokolenie sportowców. To także przestrzeń, w której rekreacja łączy się z profesjonalizmem. Hala jest domem dla piłkarek ręcznych Młynów Stoisław Koszalin, które swoje zmagania rozgrywają na parkiecie o powierzchni 1957 m². To również tymczasowa siedziba dla MKKS Żak Koszalin oraz w przeszłości gościła koszykarzy AZS Koszalin, dodając tym samym do swojego dorobku historię różnorodnych sportowych wydarzeń.

Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin

Ciekawe teksty: