fbpx
Bomba przybywa na zwolnieniu zdrowotnym?

Bomba nie zawalczy na Clout MMA 1? – wraca do więzienia [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Bomba nie zawalczy na Clout MMA 1? – wraca do więzienia [AKTUALIZACJA]

Kilka dni pozostało do oczekiwanej gali Clout MMA 1, która miała zapaść wielu fanom sportów walki w pamięć. Sąd penitencjarny podjął ostateczną decyzję w sprawie Pawła B., odwołując przerwę w wykonaniu kary. W związku z tym, nakazano doprowadzenie skazanego do zakładu karnego, a także zarządzono jego poszukiwanie listem gończym. Decyzja ta może mieć bezpośredni wpływ na możliwość wystąpienia Pawła „Scarface” Bomby w zaplanowanej walce z Dominikiem Pudzianowskim na gali Clout MMA 1. Z pewnością dla organizatorów i fanów jest to sytuacja niezwykle niepokojąca, gdyż pojedynek Bomba vs Pudzianowski był jednym z najbardziej oczekiwanych starć na tej gali. Teraz los walki jest niepewny, a jej odwołanie wywołałoby wiele rozczarowania i niedosytu wśród kibiców.

Maja Staśko bada sprawę Scarface Bomby

Sąd Okręgowy w Elblągu przeprowadził kontrolę, w której sprawdzono sposób korzystania przez skazanego Pawła B. z przerwy w odbywaniu kary. Termin posiedzenia sądu został wyznaczony na 4 sierpnia, podczas którego sędziowie ocenią, czy zachodzą przesłanki do odwołania przerwy. W przypadku negatywnej oceny, walka Pawła „Scarface” Bomby z Dominikiem Pudzianowskim na gali Clout MMA 1 może być zagrożona, a zawodnik może nie wystąpić 5 sierpnia. Decyzja sądu jest kluczowa i wszyscy czekają z niecierpliwością na jej ostateczne rozstrzygnięcie, które zadecyduje o losie pojedynku, który miał być jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tej niezwykłej gali.

Bomba przybywa na zwolnieniu zdrowotnym?

Paweł „Bomba” to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim świecie Internetu. Jego droga życiowa i wybory niejednokrotnie wzbudzały wiele emocji i dyskusji. Teraz Bomba znów wraca do ścisłego centrum uwagi, tym razem za sprawą swojego statusu zdrowotnego i przewie w odbywaniu kary. Sąd Okręgowy w Elblągu, odpowiedział na prośbę Mai Staśko poinformował, że udzielił skazanemu półrocznego zwolnienia z odbywania dwuletniej kary więzienia z powodów zdrowotnych. Wcześniej byłemu zawodnikowi High League postawiono zarzut oszustwa.

Bomba walczy na zwolnieniu z więzienia problemów ze zdrowiem?

Okazuje się jednak, że Paweł „Bomba” ma niespodziankę dla swoich fanów. Pomimo swojego kontrowersyjnego statusu więźnia i problemów ze zdrowiem, znalazł niespodziewany sposób na wykorzystanie czasu wolnego od odbywania kary. Bomba nie informował w mediach o złym stanie zdrowia, jak również o przepustce na którą został wysłany przez sąd. Wielu spodziewało się, że w okresie przerwy skupi się na swoim zdrowiu. Jednak jak się okazuje, Bomba ma zupełnie inne plany. Paweł „Bomba” podpisał kontrakt na walkę z Dominikiem Pudzianowskim na gali Clout MMA. To zaskakujący zwrot akcji, biorąc pod uwagę jego status osoby na zwolnieniu zdrowotnym.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!