fbpx
Xayoo ostro o Boxdelu! - "Ma naj*bane w głowie"

Xayoo ostro o Boxdelu! – „Ma naj*bane w głowie”

Spis treści - Xayoo ostro o Boxdelu! – „Ma naj*bane w głowie”

Ostatnie dni w świecie internetowych kontrowersji toczyły się wokół kontynuacji Pandory Gate, a w szczególności postaci Boxdela. Głośno było także o wypowiedziach Xayoo, który ostro skomentował tę sprawę podczas streamu Rybsona. Na streamie Rybsona padło pytanie o relację między Xayoo a Boxdelem, co skłoniło popularnego streamera do wyrażenia swoich opinii na temat Michała Barona, znanego jako Boxdel.

„Człowieku, on ma najbane w głowie…, bo on kłamie nawet jak nie ma z tego korzyści to już jest popi**dolone on po prostu kłamie, bez kuwa potencjalnych plusów po prostu, żeby skłamać… co miałem jemu wypomnieć, że jest śmieciem to już mu to powiedziałem” – ostro skomentował Xayoo.

Xayoo o walce z Boxdelem na Bita Śmietanka 2!

Xayoo odniósł się także do ich ostatniego pojedynku w main evencie na Bitej Śmietance 2, który zakończył się jego porażką. Wcześniej sugerował, że Boxdel mógł przyjmować „środki doraźne” tuż przed walką. To nie pierwszy raz, kiedy Xayoo publicznie krytykuje Boxdela. Jego słowa wywołują burzę wśród fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą rozwój sytuacji między tymi dwoma postaciami. Sprawa ta zdaje się być jednym z gorących tematów w polskim internecie, a opinie Xayoo na ten temat tylko podgrzewają atmosferę dyskusji. Czy to oznacza kolejną rozgrywkę internetowych konfliktów czy może prowadzi do jakiegoś rozwiązania? O to pytają się obserwatorzy, czekając na dalszy rozwój wydarzeń.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!