fbpx
Tomasz Bezrąk

Tomasz Bezrąk

Zawodnik MMA Tomasz Bezrąk

Biogram

Tomasz Bezrąk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Bezrąk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Tomasz Bezrąk?

Tomasz Bezrąk, prezes Prime Show MMA, to postać, która w świecie mieszanych sztuk walk nie tylko kieruje jedną z federacji, ale także buduje swoją pozycję, podejmując wyzwania i współpracując z różnymi podmiotami, w tym nawet konkurencyjnymi.

Tomasz Bezrąk – Prime Show MMA

Prime Show MMA, organizacja znana z emocjonujących gal i spektakularnych pojedynków, jest jednym z filarów kariery Bezrąka. Jego zaangażowanie i pasja do rozwoju MMA w Polsce są widoczne w każdym działaniu organizacji.

Tomasz Bezrąk – FEN

Ostatnie kontrowersje wokół Bezrąka pojawiły się w kontekście jego współpracy z FEN – Fight Exclusive Night. Taka współpraca w świecie MMA może budzić pewne zdziwienie, biorąc pod uwagę konkurencyjny charakter tych organizacji. To posunięcie rzuca nowe światło na dynamikę współzawodnictwa i współpracy w polskim świecie MMA.

Tomasz Bezrąk – KSW

W jednym z wywiadów Tomasz Bezrąk podjął odważne kwestie związane z KSW, inną potentatowską organizacją MMA w Polsce. Wskazał, że KSW, po utracie kontraktu z Polsatem, straciło pewną jedność i potęgę, co sprawiło, że organizacja się rozdrobniła.

Tomasz Bezrąk – charakter

Krytyka w stosunku do innych federacji może być interpretowana jako wyraz konkurencji między organizacjami MMA w Polsce. Nie mniej jednak każda z federacji dąży do uzyskania przewagi na rynku i zdobycia większej liczby fanów. Bezrąk, zdaniem wielu, nie boi się stawiać trudnych pytań i wyrażać swoich opinii.

Tomasz Bezrąk

Tomasz Bezrąk nie tylko kieruje organizacją Prime Show MMA, ale staje się także postacią, która wprowadza świeżość, kontrowersje i dynamiczne zmiany do krajobrazu mieszanych sztuk walk w Polsce. Jego działania i wypowiedzi będą z pewnością śledzone przez fanów i obserwatorów tego fascynującego świata.

Tomasz Bezrąk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bezrąk

Data urodzenia (ile ma lat?): 1977 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Tomasz Bezrąk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Bezrąk - Newsy