fbpx
Szymon Bajor

Szymon Bajor

Zawodnik MMA Szymon Bajor

Biogram

Szymon Bajor - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Szymon Bajor - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Szymon Bajor?

Szymon Bajor jest polskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki (MMA) urodzonym 15 czerwca 1988 roku w Kolbuszowej, Polska. To imponujący zawodnik o obywatelstwie polskim, który zdobył uznanie na światowej scenie MMA dzięki swoim umiejętnościom i osiągnięciom. Bajor, mający 188 cm wzrostu i ważący 107 kg, specjalizuje się w walce w kategorii wagowej ciężkiej. Jego styl walki opiera się na technikach MMA, gdzie wykorzystuje zarówno uderzenia stojące, jak i zdobycie przewagi na ziemi. Jest dobrze znany ze swojej siły fizycznej i niezłomnej determinacji.

Szymon Bajor – debiut

Debiut Szymona Bajora w zawodowym MMA odbył się w 2010 roku, a od tego czasu stoczył 33 walki. Wygrał 24 z nich, z czego 10 było nokautami, 10 przez poddanie, a 4 przez decyzje sędziów. Choć zanotował również 9 porażek, to nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu sukcesów na arenie międzynarodowej.

Szymon Bajor – kariera

Bajor walczył dla wielu znaczących organizacji MMA, w tym dla KSW, PLMMA, Rizin FF, FEN i PFL. Jego umiejętności zaprowadziły go na turniej Rizin Fighting World Grand Prix 2016, gdzie dotarł do ćwierćfinału, będąc blisko awansu do dalszych rund.

Szymon Bajor – osiągnięcia

Jednym z najważniejszych osiągnięć w karierze Szymona Bajora było zdobycie mistrzowskiego pasa PLMMA w wadze ciężkiej w latach 2013-2014. Pokazał swoją dominację i umiejętności w walce, co przyniosło mu szacunek w polskim MMA. W latach 2021-2022 Szymon Bajor pełnił funkcję tymczasowego mistrza FEN w wadze ciężkiej, potwierdzając swoją pozycję jako jeden z czołowych polskich zawodników w tej kategorii wagowej

Szymon Bajor - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 15 czerwca 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kolbuszowa

Szymon Bajor - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:25

L:10

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Szymon Bajor - Newsy