fbpx
Sergei Pavlovich

Sergei Pavlovich

Zawodnik MMA Sergei Pavlovich

Biogram

Sergei Pavlovich - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sergei Pavlovich - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Siergiej Pawłowicz?

Siergiej Władimirowicz Pawłowicz, urodzony 13 maja 1992 roku w Orłowskim, to rosyjski zawodnik mieszanych sztuk walki, specjalizujący się w walce w kategorii ciężkiej. Swoją sportową drogę rozpoczął od młodego wieku, a obecnie jest związany z jedną z największych organizacji MMA na świecie, Ultimate Fighting Championship.

Siergiej Pawłowicz – Dzieciństwo

Pawłowicz urodził się w 1992 roku we wsi Orłowski, położonej w obwodzie rostowskim. Już w wieku pięciu lat rozpoczął swoją przygodę ze sportem. Uczył się sztuki zapasów w stylu grecko-rzymskim pod czujnym okiem trenera Aleksandra Fedorowicza Aloyana. Trenował zapasy przez wiele lat, aż do 11. klasy. Po odbyciu służby wojskowej postanowił poszerzyć swoje umiejętności, zaczynając treningi w sambo bojowym.

Siergiej Pawłowicz – Kariera MMA

Siergiej Pawłowicz zadebiutował profesjonalnie w MMA w 2014 roku, stając do walki pod szyldem organizacji Fight Nights Global. Tam zdobywał zwycięstwo za zwycięstwem, a jego rekord w tej organizacji to 12 wygrane walki bez ani jednej porażki. 2 czerwca 2017 roku, w pojedynku z Michaiłem Mochnatkinem, zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej, zwyciężając jednogłośnie. Tytuł ten skutecznie obronił 19 listopada 2017 roku, pokonując Kirilla Sidelnikova.

Siergiej Pawłowicz – UFC

W listopadzie 2018 roku Siergiej dołączył do elitarnego grona zawodników związanego z UFC, co stanowiło kolejny etap w jego karierze. W miarę jak zdobywał uznanie na światowej scenie, stawał do coraz większych wyzwań. 4 marca 2023 roku Pawłowicz znalazł się jako rezerwowy na gali UFC 285, gotowy zastąpić głównych zawodników. Jednak prawdziwe testy nadeszły podczas gali UFC 295, gdzie zmierzył się z Tomem Aspinall. Walka ta miała być o tymczasowe mistrzostwo UFC w wadze ciężkiej, z powodu kontuzji Jona Jonesa. Niestety, Pawłowicz doznał swojej drugiej porażki w karierze, przegrywając przez nokaut już po zaledwie 69 sekundach walki.

Siergiej Pawłowicz – Osiągnięcia

Mimo porażki w ostatniej walce, Siergiej Pawłowicz może poszczycić się imponującymi osiągnięciami, takimi jak zwycięstwo w Grand Prix Fight Nights Global w 2017 roku oraz zdobycie mistrzostwa Fight Nights Global w wadze ciężkiej w tym samym roku. Jego historia wciąż się rozwija, a perspektywy na przyszłość w UFC pozostają obiecujące.

Siergiej Pawłowicz

Z pewnością będziemy śledzić kolejne kroki Siergieja Pawłowicza na arenie międzynarodowej mieszanych sztuk walki. Czekamy na kolejne emocjonujące pojedynki i zaskakujące zwroty akcji w jego fascynującej karierze.

Sergei Pavlovich - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 13 maja 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Orlovskii, Rosja

Sergei Pavlovich - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:18

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sergei Pavlovich - Newsy