fbpx
Fagata potwierdza rozstanie z Lizakiem?

Fagata potwierdza rozstanie z Lizakiem?

Spis treści - Fagata potwierdza rozstanie z Lizakiem?

Koniec związku Fagaty i „Lizaka”? Okazuje się, że 23-letnia influencerka przechodzi trudny okres w życiu osobistym, co zauważyli jej liczni fani. W związku z tym można spodziewać się wzmożonej aktywności na jej profilu na OnlyFans. Fagata, znana z kontrowersji i dużej obecności w polskim internecie, zdobyła sławę między innymi dzięki związkowi ze Stuu. Kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest zakochana w Piotrze „Lizaku” Lizakowskim, popularnym youtuberze i zawodniku Clout MMA. Ich relacja była szeroko komentowana w mediach społecznościowych.

Czy to już koniec związku Fagaty i Lizaka?

Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że ich związek może dobiegać końca. Fagata przestała obserwować Lizaka na Instagramie, a w jednym ze swoich wpisów na Instagram Stories udostępniła swoją piosenkę „Miłość boli”, dodając tajemniczy komentarz „+1 rel”. W jednym z nagrań na kanale nadawczym, nazwała pewnego mężczyznę obraźliwym określeniem, co wzbudziło dodatkowe spekulacje.

Przyszłość Fagaty na OnlyFans

W poniedziałek Fagata opublikowała na swoim drugim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją z zapłakanymi oczami. W dodatku zapowiedziała, że planuje zwiększyć swoją aktywność na platformie OnlyFans.

— „Teraz będzie mocniejszy kontent na niebieskiej stronie. Trzeba nadrobić” — zapowiedziała.

Na swoim Instastories podzieliła się również odważnym zdjęciem swoich pośladków w skąpej bieliźnie, co wskazuje na nowy kierunek, który zamierza obrać w swojej działalności online. Mimo osobistych problemów, Fagata planuje zaangażować się jeszcze bardziej w tworzenie treści dla swoich subskrybentów na OnlyFans, co z pewnością przyciągnie jeszcze więcej uwagi.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!