fbpx
Adrian "Medusa" Salamon

Adrian "Medusa" Salamon

Zawodnik MMA Adrian "Medusa" Salamon

Biogram

Adrian "Medusa" Salamon - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrian "Medusa" Salamon - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Medusa – kim jest?

Adrian Salamon, znany bardziej pod pseudonimem Medusa Official, to młody youtuber i celebryta, który zyskał popularność dzięki swoim vlogom oraz udziałowi w gali Fame MMA 4. Jednak ostatnio Salamon pojawił się również w programie Goats, gdzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem postawionym przez Fagatę, czyli zawodniczkę High League.

Medusa – program Goats

Program Goats polegał na tym, że Fagata wybierała swojego partnera z, którego towarzystwa chciała skorzystać na randce. W jednym z odcinków, Salamon został wybrany przez Fagatę. Okazało się, że mimo swojego luźnego podejścia do kobiet, Adraian bardzo speszył się kamerami i czuł się nieswojo podczas pierwszego spotkania z Fagatą.

Adrian Salamon – kariera

Adrian Salamon zaczął swoją przygodę z internetem w 2016 roku, kiedy to zaczął nagrywać vlogi i publikować je na swoim kanale na YouTube. Szybko zyskał popularność dzięki swojemu oryginalnemu stylowi i poczuciu humoru. Wkrótce zaczął pojawiać się również na innych platformach, takich jak Instagram czy TikTok, gdzie zyskał kolejnych fanów. Wkrótce zaczął nagrywać autorskie piosenki, w których rapował o swoim życiu, początkach kariery oraz osobistych przeżyciach. Jego utwory, takie jak „Uczony błędem”, „Żyją netem” czy „Szkoła życia”, zdobyły uznanie fanów i przyczyniły się do jeszcze większej popularności Medusy.

Medusa – kariera MMA

Kariera MMA również wciąż pozostaje w kręgu zainteresowań Adriana Salamona. Chociaż pojedynek na Fame MMA 4 był jego pierwszym doświadczeniem w tej dziedzinie, to wciąż planuje kontynuować treningi i brać udział w kolejnych walkach. Jego pasja i determinacja w walce oraz oryginalny styl przyciągają coraz więcej fanów, którzy czekają na kolejne jego występy w klatce.

Adrian "Medusa" Salamon - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Medusa

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997.12.06

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecinek, Polska

Adrian "Medusa" Salamon - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian "Medusa" Salamon - Newsy