fbpx
Matter

Mateusz Cisek - Matter

Zawodnik MMA Mateusz Cisek - Matter

Biogram

Mateusz Cisek - Matter - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mateusz Cisek - Matter - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim Jest Mateusz Cisek?

Mateusz Cisek, znany również jako MatterFML. To młody mężczyzna, który zdobył sporą popularność w programie „Twoje 5 Minut!”. Po występie w programie Friza zaczął rozwijać się na własną rękę i prowadzić transmisje na żywo.

Mateusz Cisek – Twoje 5 Minut

Mateusz Cisek, mający 23 lata, był jednym z ulubieńców internautów podczas udziału w programie „Twoje 5 Minut!”. Choć niestety nie udało mu się dotrzeć do samego finału, zyskał spore grono fanów. To właśnie tam pojawiły się pierwsze plotki o jego związku z Murcix.

Mateusz Cisek – Związek z Murcix

Internauci zaczęli zauważać, że Mateusz i Murcix coraz częściej współdziałają na swoich profilach w mediach społecznościowych. Lajkują i komentują nawzajem swoje wpisy, co wydaje się być dobrym znakiem dla ich relacji. To jednak nie jedyne poszlaki. Wiele osób twierdzi, że widziały ich razem na mieście i na różnych imprezach organizowanych przez wspólnych znajomych. Aktualnie okazało się, że związek Murcix i Mattera, który trwał ponad rok nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się w przyjaznych stosunkach.

Mateusz Cisek – Osobowość

Mateusz Cisek, znany również jako MatterFML, zyskał dużą popularność dzięki swojemu udziałowi w „Twoje 5 Minut!”. Choć nie wszedł do programu Genzie, jego charakter i osobowość przyciągnęły uwagę wielu osób. Teraz, z plotkami o związku z Murcix, stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny.

Mateusz Cisek - Matter - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Matter

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz Cisek - Matter - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Cisek - Matter - Newsy