fbpx
Maciej Turski

Maciej Turski

Zawodnik MMA Maciej Turski

Biogram

Maciej Turski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Maciej Turski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Maciej Turski?

Marcin Turski to postać dobrze znana w świecie sportu, zwłaszcza w kręgach mieszanych sztuk walki. To jednak nie jedyny obszar, na którym się skupia. Jego fascynacja sportem prowadzi go przez różne dyscypliny, w tym triathlon i wyjątkowe wyzwania, takie jak Ironman.

Maciej Turski – Tryb życia

Turski to prawdziwy wielbiciel zdrowego trybu życia. Oprócz swojej kariery w mediach, gdzie zajmuje się głównie wywiadami i komentowaniem gal MMA, angażuje się także w rekreacyjne biegi, pływanie i jazdę na rowerze. To nie tylko sposób na dbanie o kondycję, ale także pasja, która skłoniła go do rozpoczęcia startów w zawodach triathlonowych.

Maciej Turski – Ironman

Jego debiut w triathlonie nie był typowy. Wielu zaczyna od krótszych dystansów, ale nie Turski. Postawił od razu na Half Ironman, czyli pół Ironmana, który obejmuje 1,9 km pływania, 90 km na rowerze i 21,1 km biegu. To wyzwanie jest ogromne, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Maciej Turski – Polsat Sport

Niezmiennie pasjonujący się mieszany sztukami walki, Turski zyskał rozpoznawalność dzięki swojej pracy w Polsat Sport. Tam komentował gale MMA i prowadził program „Puncher” poświęcony sportom walki. Jednak w 2020 roku postanowił odejść z tej stacji, mówiąc, że stracił dawny zapał.

Maciej Turski – Kanał Sportowy

Szybko znalazł nowe miejsce dla swoich pasji. Dołączył do Kanału Sportowego, gdzie prowadzi program „Oktagon Live” o sportach walki. Poza tym, pojawia się w różnych materiałach, a także komentuje gale GROMDA. To także w tym okresie zyskał możliwość współpracy z Viaplay i Kanałem Sportowym, gdzie komentuje gale MMA, włączając w to te organizowane przez KSW, największą polską organizację mieszanych sztuk walki.

Maciej Turski – Pasja

Jednak to jego wyjątkowa pasja do triathlonu i marzenie o Ironmanie dodają mu niezwykłego blasku. Jego historia pokazuje, że pasja do sportu może prowadzić do nowych i niesamowitych wyzwań, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia czy wieku. Turski nie tylko komentuje walki innych, ale sam staje do walki z własnymi ograniczeniami, zdobywając kolejne cele sportowe.

Maciej Turski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Hiena

Data urodzenia (ile ma lat?): 12 sierpnia 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Radom, Polska

Maciej Turski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Maciej Turski - Newsy