fbpx
łukasz lupa

Łukasz Lupa

Zawodnik MMA Łukasz Lupa

Biogram

Łukasz Lupa - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Łukasz Lupa - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Łukasz Lupa?

Ten młody zawodnik, pochodzący z Wadowic, zyskał popularność dzięki swoim występom zarówno w reality show, jak i w świecie MMA. Jednak jego historia to o wiele więcej niż tylko telewizyjne eksperymenty.

Łukasz Lupa – praca i pasje

Mimo że Łukasz Lupa jest znany z ekspozycji w mediach, jego zawodowym życiem jest praca jako budowlaniec, specjalizujący się w tynkach maszynowych. Poza pracą, pasją Lupy są sporty stójkowe oraz treningi na siłowni, które pomagają mu utrzymać wysoką formę fizyczną i przygotować się do kolejnych wyzwań.

Łukasz Lupa- Wiek, waga i wzrost

Urodzony w 1994 roku, Łukasz Lupa to mężczyzna o imponującej sylwetce. Jego waga wynosi około 100 kg przy wzroście 185 centymetrów. Te atuty fizyczne pomagają mu odnajdywać się w klatce Prime Show MMA, gdzie rywalizuje w wadze ciężkiej.

Łukasz Lupa – FAME MMA

Podczas swojej dotychczasowej kariery w freak fightach, Łukasz Lupa stoczył pięć walk. Jego rekord wynosi 2 wygrane i 4 porażki. Zawodnik ten zadebiutował na gali FAME MMA 1 w Koszalinie, gdzie odniósł zwycięstwo nad Markiem Wilczakiem, wygrywając przed czasem. Lupa pojawiał się na kolejnych edycjach FAME MMA, stając naprzeciw różnych przeciwników. Na FAME MMA 2 przegrał z Kamilem „Kastim” Stępińskim, który wytrzymał jego ataki i zdołał go pokonać. Na FAME MMA 7 planowano walkę pomiędzy Łukaszem Lupą a Donem Kasjo, jednak kontuzja Kasjo uniemożliwiła realizację tej walki. Ostatecznie, Lupa zmierzył się z Marcinem Makowskim, znanym jako Mielonidas, którego nokautował spektakularnie, odnosząc efektowne zwycięstwo.

Łukasz Lupa – Prime Show MMA

W 2022 roku Łukasz Lupa podpisał kontrakt z federacją Prime Show MMA, wchodzącą na polski rynek MMA. W debiutanckiej walce na tej gali zmierzył się z Pawłem Tyburskim, przegrywając przez KO w pierwszej rundzie. Na kolejnej gali Prime Show MMA 5, Łukasz Lupa stanął do kolejnej walki. Tym razem jego przeciwnikiem był Patryk „Wielki Bu” Masiak. Niestety, Lupa nie zdołał wygrać tego pojedynku i musiał pogodzić się z porażką.

Łukasz Lupa – PunchDown

Poza udziałem w FAME MMA i Prime Show MMA, Łukasz Lupa zdobył również uznanie na gali PunchDown. Jego występy na tej arenie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas PunchDown 2 pokonał Dzika z WS w extra fightcie. Na pierwszej edycji tego wydarzenia dotarł do finału turnieju, imponująco nokautując wcześniejszych rywali jednym uderzeniem. W decydującej walce spotkał się z Łukaszem Nowickim, a pojedynek zakończył się remisem.

Łukasz Lupa – sportowiec i celebryta

Łukasz Lupa to postać, która zyskała popularność zarówno dzięki swoim występom w telewizji, jak i sportowej karierze w MMA. Choć jego rekord w ringu nie jest idealny, nie brakuje mu pasji i determinacji do osiągania sukcesów. Jego atletyczna sylwetka, zaangażowanie w treningi i nieustanne dążenie do rozwoju sprawiają, że jest on zawsze gotowy na nowe wyzwania.

Łukasz Lupa - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ex Official

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wadowice

Łukasz Lupa - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Łukasz Lupa - Newsy