fbpx
Krzysztof "FERICZE" Ferenc

Krzysztof Ferenc Fericze

Zawodnik MMA Krzysztof Ferenc Fericze

Biogram

Krzysztof Ferenc Fericze - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Krzysztof Ferenc Fericze - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Ferenc Fericze – kim jest?

Krzysztof Ferenc Fericze to postać, która wkradła się do serc polskiej publiczności jako prowadzący popularny program „Kanapowcy”, dziennikarz oraz pasjonat sportu. Jego niezwykła energia i profesjonalizm zyskały mu liczne grono fanów, którzy cenią jego wkład w promocję aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania.

Krzysztof Ferenc – sport

Krzysztof Fericze od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie światem sportu. Początkowo próbował swoich sił w piłce nożnej oraz karate, ale to kulturystyka stała się jego prawdziwą pasją. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego przez wiele lat działał w branży kulturystycznej, zdobywając doświadczenie i wiedzę. Obecnie pracuje jako dziennikarz i ekspert w telewizji internetowej, gdzie dzieli się swoją wiedzą z widzami.

Krzysztof Ferenc Fericze – Kanapowcy

Jego największym sukcesem telewizyjnym jest udział w programie „Kanapowcy”, gdzie pełni rolę trenera dla mężczyzn pragnących zmienić swoje życie i poprawić swoją kondycję fizyczną. Dzięki swojemu doświadczeniu jako były kulturysta i trener personalny, potrafi motywować i inspirować uczestników programu, pomagając im osiągnąć zamierzone cele.

 Fericze – Fame MMA

Chociaż jego debiutancka walka na gali Fame MMA 11 przyniosła mu porażkę, Krzysztof Ferenc nie poddaje się. Jego determinacja i pasja do sportu są niewzruszone, a porażka stanowi jedynie motywację do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Krzysztof Ferenc Fericze – Wujaszek Fericze

Poza pracą w telewizji i prowadzeniem programu „Kanapowcy”, Krzysztof Ferenc prowadzi również własny biznes pod nazwą „Wujaszek Fericze” oraz jest akredytowanym trenerem osobistym w CORE Fitness. Jego profesjonalizm i zaangażowanie przyciągają klientów, którzy szukają wsparcia w transformacji swojego ciała i zdrowego stylu życia.

Fericze – trener

Krzysztof Fericze ma również status akredytowanego trenera osobistego w CORE Fitness. To świadczy o jego profesjonalizmie i umiejętnościach w pracy z klientami, którzy szukają wsparcia w osiągnięciu swoich celów fitnessowych.

Krzysztof Ferenc Fericze – partnerka

Warto również wspomnieć o tym, że Krzysztof Ferenc ma swoją życiową partnerkę, Agnieszkę Tabor. Nie są jednak znane szczegóły dotyczące ich związku, czy są małżeństwem czy też pozostają w związku partnerskim.

Krzysztof Ferenc Fericze - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Fericze

Data urodzenia (ile ma lat?): 1985 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Krzysztof Ferenc Fericze - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Ferenc Fericze - Newsy